Не тільки навчанням єдиним: студенти- програмісти МФК СумДУ на екскурсії

Кам’янець-Подільський – унікальна локація, усесвітньо відомий музей просто неба або місто семи культур. Це місто поєднання багатонаціональних традицій та культурної спадщини. Місто, у якому оживає вікова фортеця, чарує неперевершеними видами диво-каньйон, вражає велич храмів.

Щороку до Кам’янця-Подільського приїздить велика кількість туристів задля емоцій, а студентів – для навчання. Побачити стародавнє місто й зрозуміти вибір майбутніх здобувачів освіти вирішили й студенти-третьокурсники МФК СумДУ.

«Поїздка до Кам’янця-Подільського була незабутньою! Кам’янець  просто вражає своєю красою й атмосферою. Вулички старого міста, кав’ярні з ароматною кавою, брущатка – усе це створює неповторний колорит. Це місто зберігає свою унікальну атмосферу й традиції, що робить його одним з найчарівніших міст України. Я хочу повернутися сюди ще раз, щоб насолодитися всім, що пропонує цей чудовий куточок України. Рекомендую всім відвідати Кам’янець-Подільський хоча б раз у житті – це неймовірне місце, яке залишить незабутні враження!» – емоціонує Дмитро Коваль, студент спеціальності 122 Комп’ютерні науки МФК СумДУ.

А 5 квітня машівці-програмісти відвідали Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка. Зустрічав машівців Валерій Щегельський, завідувач навчально-наукової лабораторії етнології навчально-наукового інституту української філології та журналістики К-ПНУ,  кандидат філологічних наук, старший викладач. Пан Валерій розповів історію кожного експонату (використання, збереження, дослідження), про культурну спадщину українців, які проживають в етнорегіоні; презентував колекцію реманенту, одягу, посуду, приладдя, писанок, іграшок та інших зразків матеріальної культури українців кінця ХІХ – початку ХХ ст., що зібрана під час студентських практик і досліджень. Кожен експонат має свою історію та просякнутий особливою енергією.

«Цікава екскурсія з жартами, дотепами та яскравими прикладами нам точно запам’ятається. А от звук трембіти, спроба «помузикувати» на ній, можливість взяти в руки майже кожен більш ніж сторічний експонат – це точно спогад на роки!» – ділиться враженнями Дар’я Шевченко.

Наразі студенти спільно з керівником групи планують наступну історичну локацію для мандрівки! Дякуємо активним студентам МФК СумДУ за виявлену ініціативність та гарно проведений час!