Списки абітурієнтів вступних іспитів

ШАНОВНІ АБІТУРІЄНТИ!!! 

ШУКАЙТЕ СВОЇ ПРІЗВИЩА ЗА ПЕРШИМ ПРІОРИТЕТОМ!!

РОЗКЛАД ІСПИТІВ ЗАГАЛЬНОГО ПОТОКУ

 

Спеціальність: 122 «Компютерні науки»

На денне відділення.

Група 1-і

1 Микитюк Анатолій Володимирович
2 Семанишин Владислав Сергійович
3 Артеменко Ярослав Дмитрович
4 Гаценко Максим Іванович
5 Дяченко Олександра Віталіївна
6 Кізченко Нікіта Віталійович
7 Дмитренко Богдан Леонідович
8 Олексюк Максим Олександрович
9 Макєєв Денис Олександрович
10 Горбачов В`ячеслав Юрійович
11 Суходуб Ярослав Андрійович
12 Остапенко Андрій Володимирович
13 Шуляк Андрій Сергійович
14 Лозовецький Владислав Миколайович
15 Убоженко Денис Володимирович

 

Предмет Консультація Іспит
Математика

(письмово)

14 липня

0845

 

14 липня

0900

 

Українська мова

(диктант)

18 липня

0845

 

18липня

0900

 

Група 2-і

1 Карпенко Олександр Вікторович
2 Мусієнко-Рязанцев Владислав Володимирович
3 Кулешова Анастасія Михайлівна
4 Лук`янченко Сергій Миколайович
5 Жулавський Матвій Сергійович
6 Братушка Поліна Віталіївна
7 Данилюк Максим Михайлович
8 Срібна Ольга Юріївна
9 Кулібаба Даша Олександрівна
10 Кушнір Олександр Андрійович
11 Рудь Іван Миколайович
12 Отрох Євгеній Юрійович
13 Тихонов Богдан Валерійович
14 Малахов Данило Романович
15 Щебетенко Максим Олександрович

 

Предмет Консультація Іспит
Математика

(письмово)

14 липня

0845

 

14 липня

0900

 

Українська мова

(диктант)

18 липня

0845

 

18липня

0900

 

Група 3-і

1 Росієнко Олексій Олександрович
2 Журбенко Ростислав Романович
3 Лук`яненко Костянтин Романович
4 Бойко Денис Романович
5 Ламах Артем Олексійович
6 Самойленко Валерія Олександрівна
7 Галун Артем Андрійович
8 Галіченко Карина Олегівна
9 Слухай Ярослав Вікторович
10 Ахмад Адам Бахаалдінович
11 Дядченко Анастасія Олександрівна
12 Наталуха Крістіна Юріївна
13 Бутенко Дар`я Сергіївна
14 Босик Олександр Сергійович
15 Головко Богдан Вікторович

 

Предмет Консультація Іспит
Математика

(письмово)

14 липня

0845

 

14 липня

0900

 

Українська мова

(диктант)

18 липня

0845

 

18липня

0900

 

Група 4-і

1 Чоботок Владислав Олександрович
2 Кузьменко Данило Вячеславович
3 Книш Іван Сергійович
4 Заїка Артем Сергійович
5 Тараненко Захар Андрійович
6 Середа Матвій Олександрович
7 Бездідько Ігор Олександрович
8 Одарченко Дмитро Дмитрович
9 Сема Станіслав Вікторович
10 Міньковський Артем Романович
11 Кучеренко Максим Вячеславович
12 Бойко Вікторія Сергіївна
13 Омельченко Іван Сергійович
14 Карпенко Вадим Миколайович
15 Рябуха Денис Олексійович

 

Предмет Консультація Іспит
Математика

(письмово)

14 липня

0845

 

14 липня

0900

 

Українська мова

(диктант)

18 липня

0845

 

18липня

0900

 

Група 5-і

1 Лободюк Євгеній Сергійович
2 Мовчан Євген Дмитрович
3 Кудін Денис Сергійович
4 Свириденко Артем Мирославович
5 Коваленко Владислав Сергійович
6 Литвиненко Денис Юрійович
7 Некрасов Микита Володимирович
8 Мартиненко Ярослав Володимирович
9 Гниденко Назарій Вікторович
10 Бурмін Гордій Володимирович
11 Куриленко Владислав Олегович
12 Шешенко Тимофій Андрійович
13 Білокур Катерина Віталіївна
14 Спаський Руслан Миколайович
15 Роденков Дмитро Юрійович

 

Предмет Консультація Іспит
Математика

(письмово)

14 липня

0845

 

14 липня

0900

 

Українська мова

(диктант)

18 липня

0845

 

18липня

0900

 

Група 6-і

1 Коханов Едуард Романович
2 Галиченко Анна Миколаївна
3 Линець Назар Григорович
4 Ярощук Руслан Сергійович
5 Степанов Олександр Сергійович
6 Рубан Богдан Анатолійович
7 Дяговець Євгеній Олексійович
8 Пташник Михайло Сергійович
9 Гайда Марина Дмитрівна
10 Гайдаш Дмитро Вікторович
11 Ємельяненко Вікторія Валентинівна
12 Плутенко Максим Олександрович
13 Завдов`єв Денис Олександрович
14 Третяк Іван Віталійович
15 Іваніченко Олександр Дмитрович

Група 7-і

1 Солодовнікова Софія Святославівна
2 Довгаль Денис Сергійович
3 Коломієць Матвій Константинович
4 Савченко Сергій Сергійович
5 Шиганова Єлизавета Едуардівна
6 Царбаєва Олександра Дмитрівна

 

Предмет Консультація Іспит
Математика

(письмово)

14 липня

0845

 

14 липня

0900

 

Українська мова

(диктант)

18 липня

0845

 

18липня

0900

 

Спеціальність: 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»

На денне відділення.

Група 1-е

1 Погоріла Ася Валентинівна
2 Голда Анастасія Олександрівна
3 Буханцова Яна Володимирівна
4 Братушка Денис Андрійович
5 Білоусов Богдан Юрійович
6 Кулагіна Анастасія Олександрівна
7 Заболотна Вікторія Олександрівна
8 Костров Давид Сергійович
9 Костенко Софія Олексіївна
10 Сіряченко Софія Анатоліївна
11 Козюля Варвара Олександрівна
12 Пчелінцева Анастасія Євгенівна
13 Бакшеєва Анна Ігорівна
14 Дундук Дарина Сергіївна
15 Голуб Софія Андріївна

 

 

Предмет Консультація Іспит
Математика

(письмово)

14 липня

1100

14 липня

1115

Українська мова

(диктант)

18 липня

1100

18 липня

1115

Група 2-е

1 Ковалевська Анастасія Олександрівна
2 Петленко Артур Юрійович
3 Маліженовська Марія Вадимівна
4 Берестовська Поліна Павлівна
5 Скриннік Вероніка Віталіївна
6 Ткаченко Аліна Сергіївна
7 Кірна Ольга Вячеславівна
8 Рубаник Ангеліна Михайлівна
9 Велитченко Олексій Геннадійович
10 Кудрявцев Назар Миколайович
11 Добровольська Валентина Андріївна
12 Смирнова Ніколь Євгенівна
13 Устименко Анна Сергіївна
14 Ситник Катерина Андріївна
15 Книш-Петренко Захарій В`ячеславович

Група 3-е

1 Гладун Назар Сергійович
2 Шимко Олександр Андрійович
3 Могиліна Вікторія Михайлівна

 

Предмет Консультація Іспит
Математика

(письмово)

14 липня

1100

14 липня

1115

Українська мова

(диктант)

18 липня

1100

18 липня

1115

Спеціальність: 133 Галузеве машинобудування
«Хімічне та нафтове машинобудування»

 Група 1-х

1 Слабко Михайло Олександрович
2 Іваненко Павло Андрійович
3 Іващенко Роман Олександрович
4 Швець Нікіта Олексійович
5 Линник Анна Сергіївна
6 Філоненко Єгор Олександрович
7 Глущенко Григорій Григорович
8 Котенко Михайло Романович
9 Торяник Володимир Володимирович
10 Закорко Владислав В`ячеславович
11 Марченко Ігор В`ячеславович

 

Предмет Консультація Іспит
Математика

(письмово)

16 липня

0845

 

16 липня

0900

 

Українська мова

(диктант)

20 липня

0845

 

20 липня

0900

 

Спеціальність: 133 Галузеве машинобудування
«Технологія обробки матеріалів на верстатах та автоматичних лініях»

На денне відділення.

Група 1-о

1 Липовий Віталій Володимирович
2 Синяговський Михайло Миколайович
3 Балабан Олександр Сергійович
4 Алістратов Антон Анатолійович
5 Галушка Микита Дмитрович
6 Антонов Юрій Вікторович
7 Тишкевич Данііл Сергійович
8 Андріяш Максим Михайлович
9 Козирь Богдан Артемович
10 Петренко Єгор Віталійович
11 Петелін Іван Станіславович
12 Пономаренко Максим Володимирович
13 Лук`янов Андрій Олександрович
14 Гетман Владислав Володимирович
15 Кривошеєв Владислав Олександрович

 

Предмет Консультація Іспит
Математика

(письмово)

16 липня

0845

 

16 липня

0900

 

Українська мова

(диктант)

20 липня

0845

 

20 липня

0900

 

Спеціальність: 133 Галузеве машинобудування
«Технологія обробки матеріалів на верстатах та автоматичних лініях»

На денне відділення.

Група 2-о

1 Татаренко Артем Іванович
2 Хоминський Кіріл Анатолійович
3 Давидов Дмитро Олександрович
4 Чорний Максим Віталійович
5 Васютенко Олександр Дмитрович
6 Парфенцев Михайло Сергійович
7 Кучеренко Денис Юрійович
8 Демиденко Євген Олександрович
9 Фесенко Костянтин Олександрович
10 Кочура Владислав Віталійович
11 Тіщенко Данило Олександрович
12 Середенко Данило Андрійович
13 Жаглін Кирило Романович
14 Яременко Дмитро Євгенович
15 Савін Євгеній Дмитрович

 

Предмет Консультація Іспит
Математика

(письмово)

16 липня

0845

 

16 липня

0900

 

Українська мова

(диктант)

20 липня

0845

 

20 липня

0900

 

Спеціальність: 133 Галузеве машинобудування
«Технологія обробки матеріалів на верстатах та автоматичних лініях»

На денне відділення.

Група 3-о

1 Ільєнко Сергій Олександрович
2 Бережний Станіслав Олександрович
3 Дудка Денис Андрійович
4 Лазебний Артур Романович
5 Синяговський Сергій Олегович
6 Устименко Катерина Юріївна
7 Кучеренко Данило Сергійович
8 Лобода Денис Юрійович
9 Проценко Дмитро Олександрович
10 Кругляк Назар Іванович
11 Кульбачний Назар Петрович
12 Шевцов Ігор Миколайович
13 Мілютін Протас Олександрович
14 Дементьєв Данило Євгенович
15 Краснокутський Віталій Ігорович

 Група 4-о

1 Сікомас Олександр Володимирович
2 Бема Руслан Олександрович
3 Дробязко Олексій Ігорович
4 Леоненко Ілля Сергійович

 

Предмет Консультація Іспит
Математика

(письмово)

16 липня

0845

 

16 липня

0900

 

Українська мова

(диктант)

20 липня

0845

 

20 липня

0900

 

Спеціальність: 186 «Видавництво та поліграфія»

На денне відділення.

Група 1-дв

1 Яхненко Максим Сергійович
2 Шарпило Олександр Дмитрович
3 Чеканов Владислав Сергійович
4 Ліщенко Данііл Михайлович
5 Піскун Ангеліна Олегівна
6 Сокольніков Максим Миколайович
7 Придатко Карина Олександрівна
8 Карбовнича Анна Дмитрівна
9 Мартиненко Ксенія Сергіївна
10 Бабченко Ярослав Олександрович
11 Луговий Кирило Сергійович
12 Ленівцев Назарій Станіславович
13 Гранько Владислав Андрійович
14 Охріменко Микола Олександрович
15 Харченко Кирило Сергійович

 Група 2-дв

1 Лещенко Максим Віталійович
2 Вихров Едуард Олегович
3 Потапенко Максим Геннадійович

Спеціальність: 136 «Металургія»

Група 1-лб

1 Семенов Владислав Євгенович

 

Предмет Консультація Іспит
Математика

(письмово)

16 липня

1115

 

16 липня

1130

 

Українська мова

(диктант)

20 липня

1045

 

20 липня

1100

 

Спеціальність 061 «Журналістика»

На денне відділення.

Група 1-ж

1 Поліщук Ольга Олександрівна
2 Федорчук Марія Олегівна
3 Малінічева Альона Владиславівна
4 Кульгова Вероніка Олександрівна
5 Погоріла Ася Валентинівна
6 Голишева Єлизавета Вячеславівна
7 Прокоф`єва Катерина Олександрівна
8 Голуб Софія Андріївна
9 Бреус Катерина Михайлівна
10 Данельський Яромир Владиславович
11 Старостенко Єва Олексіївна
12 Сохань Михайло Васильович
13 Кудін Денис Сергійович
14 Антонова Анастасія Геннадіївна
15 Велитченко Олексій Геннадійович

Група 2-ж

1 Філь Аліна Максимівна
2 Кириченко Анна Віталіївна
3 Хожай Дар`я Сергіївна
4 Орлова Наталія Юріївна
5 Кошман Владислав Олександрович
6 Книш-Петренко Захарій В`ячеславович
7 Могиліна Вікторія Михайлівна
8 Горбовцова Ольга Миколаївна
9 Соляник Інна Сергіївна
10 Довгаль Денис Сергійович

 

Предмет Консультація Іспит
Історія України (письмово) 16 липня

1000

 

17 липня

0900

 

Спеціальність 061 «Журналістика»

наденне відділення.

Група 1-ж

1 Поліщук Ольга Олександрівна
2 Федорчук Марія Олегівна
3 Малінічева Альона Владиславівна
4 Кульгова Вероніка Олександрівна
5 Голишева Єлизавета Вячеславівна
6 Прокоф`єва Катерина Олександрівна
7 Бреус Катерина Михайлівна
8 Данельський Яромир Владиславович
9 Старостенко Єва Олексіївна
10 Сохань Михайло Васильович
11 Антонова Анастасія Геннадіївна
12 Філь Аліна Максимівна
13 Кириченко Анна Віталіївна
14 Хожай Дар`я Сергіївна
15 Орлова Наталія Юріївна

Група 2-ж

1 Кошман Владислав Олександрович
2 Горбовцова Ольга Миколаївна
3 Соляник Інна Сергіївна

 

Предмет Консультація Іспит
Українська мова

(диктант)

20 липня

1245

 

20 липня

1300

 

 

Відповідальний секретар приймальної комісії                                                                          Анна РОВНА