РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК ВСТУПНИКІВ
Спеціальність 133 «Галузеве машинобудування:
Компютерний інжиніринг нафтохімічного обладнання»
№ | Пільги | ПІБ | Рейтинг |
1 | має | Пронозов Олексій Станіславович | 145 |
2 | має | Шепіль Андрій Сергійович | 101 |
3 | Кобец Олександр Сергійович | 179 | |
4 | Хухрянський Нікіта Олегович | 174 | |
5 | Андросов Олександр Дмитрович | 173 | |
6 | Ракітін Олександр Сергійович | 165 | |
7 | Вернидуб Микола Максимович | 165 | |
8 | Левченко Максим Олегович | 163 | |
9 | Романчук Роман Петрович | 155 | |
10 | Ткаченко Нікіта Леонідович | 154 | |
11 | Бережний Артем Юрійович | 150 | |
12 | Ткаченко Даніл Леонідович | 146 | |
13 | Савченко Артур Андрійович | 145 | |
14 | Лук`янчіков Андрій Віталійович | 140 | |
15 | Карпенко Максим Сергійович | 140 | |
16 | Войтенко Данило Ігорович | 131 | |
17 | Саганяк Іван Юрійович | 130 | |
18 | Придатченко Олексій Миколайович | 124 | |
19 | Полюхович Олександр Сергійович | 120 | |
20 | Новік Іван Володимирович | 120 | |
21 | Політов Артем Олександрович | 102 | |
22 | Барботько Андрій Максимович | 101 | |
23 | Масалига Максим Сергійович | 100 | |
24 | Новак Станіслав Михайлович | 100 | |
25 | Пицюх Матвій Валерійович | 100 | |
26 | Рижов Єгор Ігорович | 100 | |
27 | Скороход Єгор Анатолійович | 100 | |
28 | Шестаков Роман Євгенович | 100 | |
29 | Коробець Данііл Ігорович | 100 | |
30 | Рубічев Владислав Олександрович | 100 | |
31 | Ціко Олег Ілліч | 100 | |
32 | Больбіт Артем Олександрович | 100 | |
33 | Лудченко Михайло Сергійович | 100 | |
34 | Гостєв Матвій Ігорович | 100 |
РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК ВСТУПНИКІВ
Спеціальність 133 «Галузеве машинобудування:
Технологія обробки матеріалів на верстатах та автоматичних лініях”
№ | Пільги | ПІБ | Рейтинг |
1 | має | Сухиненко Дмитро Романович | 130 |
2 | має | Князєв Сергій Федорович | 100 |
3 | має | Полешко Роман Артемович | 144 |
4 | має | Точило Іван Володимирович | 132 |
5 | Стариченко Станіслав Андрійович | 169 | |
6 | Кудряков Михайло Ігорович | 167 | |
7 | Левченко Іван Ігорович | 167 | |
8 | Корчагін Іван Євгенійович | 165 | |
9 | Степанченко Кирил Євгенович | 163 | |
10 | Бага Ярослав Миколайович | 161 | |
11 | Яблонський Антон Геннадійович | 160 | |
12 | Фесенко Дмитро Олексійович | 155 | |
13 | Шаров Микита Романович | 154 | |
14 | Шовкопляс Іван Олексійович | 154 | |
15 | Шкут Данііл Дмитрович | 150 | |
16 | Дудка Микита Сергійович | 147 | |
17 | Гордієнко Ярослава Володимирівна | 145 | |
18 | Самотой Артьом Ігорович | 145 | |
19 | Анцибор Артем Сергійович | 145 | |
20 | Зайцева Анна Вікторівна | 130 | |
21 | Телевний Ігнат Андрійович | 126 | |
22 | Чуєнко Данііл Сергійович | 125 | |
23 | Журбенко Данило Юрійович | 122 | |
24 | Грунчев Ілля Максимович | 121 | |
25 | Руденко Олександр Сергійович | 115 | |
26 | Шульга Данііл Вікторович | 112 | |
27 | Ільченко Олександр Рафікович | 111 | |
28 | Сидоренко Нікіта Євгенійович | 110 | |
29 | Демченко Максим Сергійович | 110 | |
30 | Гвоздецький Вадим Артемович | 103 | |
31 | Політов Артем Олександрович | 102 | |
32 | Прошак Максим Вікторович | 101 | |
33 | Барботько Андрій Максимович | 101 | |
34 | Пицюх Матвій Валерійович | 100 | |
35 | Рижов Єгор Ігорович | 100 | |
36 | Скороход Єгор Анатолійович | 100 | |
37 | Федченко Артем Вікторович | 100 | |
38 | Шестаков Роман Євгенович | 100 | |
39 | Гостєв Матвій Ігорович | 100 | |
40 | Родін Степан Олександрович | 100 | |
41 | Бузун Ілля Сергійович | 100 |
РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК ВСТУПНИКІВ
Спеціальність 061
“Журналістика”
№ | Пільги | ПІБ | Рейтинг |
1 | має | Якущенко Аліна Віталіївна | 200 |
2 | має | Прийменко Едуард Сергійович | 145 |
3 | має | Запростий Максим Олександрович | 135 |
4 | має | Мазур Вікторія Віталіївна | 120 |
5 | Бутрим Софія Захарівна | 200 | |
6 | Новік Крістіна Олександрівна | 200 | |
7 | Ровна Єлизавета Сергіївна | 200 | |
8 | Онопрієнко Поліна Вікторівна | 199 | |
9 | Кузьменко Дар`я Володимирівна | 190 | |
10 | Лазаренко Соф`я Романівна | 189 | |
11 | Яременко Богдан Сергійович | 188 | |
12 | Слиненко Софія Юріївна | 187 | |
13 | Лупійко Анастасія Сергіївна | 180 | |
14 | Гончаренко Ксенія Вікторівна | 180 | |
15 | Коваленко Софія Дмитрівна | 180 | |
16 | Яременко Максим Анатолійович | 170 | |
17 | Діденко Надія Іванівна | 170 | |
18 | Забара Каріна Олександрівна | 170 | |
19 | Мисенко Вікторія Іванівна | 170 | |
20 | мотив.лист | Лазаренко Анна Єгорівна | 155 |
21 | Демченко Анастасія Сергіївна | 155 | |
22 | Легенька Дарина Андріївна | 149 | |
23 | Кознієнко Марія Петрівна | 145 | |
24 | Дубина Аліна Іванівна | 145 | |
25 | Дудкін Владислав Ігорович | 135 | |
26 | Токманцева Евеліна Олексіївна | 120 | |
27 | Коваленко Катерина Віталіївна | 120 | |
28 | Гуцолова Олеся Миколаївна | 120 | |
29 | Погребицький Максим Олександрович | 100 | |
30 | Політов Артем Олександрович | 100 | |
31 | Осташова Ася Богданівна | 100 |
РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК ВСТУПНИКІВ
Спеціальність 186
“Видавництво та поліграфія”
№ | Пільги | ПІБ | Рейтинг |
1 | Пищик Кирило Владиславович | 176 | |
2 | Лендич Поліна Сергіївна | 172 | |
3 | Сизоненко Андрій Сергійович | 160 | |
4 | Співак Єгор Сергійович | 147 | |
5 | Цибульник Сергій Владиславович | 131 | |
6 | Гапченко Захар Радіонович | 125 | |
7 | Бараник Єгор Сергійович | 123 | |
8 | Цибульник Ярослав Владиславович | 121 | |
9 | Торський Кіріл Романович | 120 | |
10 | Бурмака Данііл Ігорович | 120 | |
11 | Кознієнко Марія Петрівна | 120 | |
12 | Рудоменко Платон Андрійович | 110 | |
13 | Яцина Олександр Володимирович | 110 | |
14 | Павленко Данило Олександрович | 102 | |
15 | мотив.лист | Шестаков Роман Євгенович | 101 |
16 | Барботько Андрій Максимович | 101 | |
17 | Кошман Олександр Олександрович | 100 | |
18 | Пицюх Матвій Валерійович | 100 | |
19 | Родін Степан Олександрович | 100 | |
20 | Рубічев Владислав Олександрович | 100 | |
21 | Скороход Єгор Анатолійович | 100 | |
22 | Коробець Данііл Ігорович | 100 | |
23 | Бузун Ілля Сергійович | 100 | |
24 | Рижов Єгор Ігорович | 100 |
РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК ВСТУПНИКІВ
Спеціальність 122
“Комп’ютерні науки”
№ | Пільги | ПІБ | Рейтинг |
1 | має | Демиденко Дмитро Олександрович | 200 |
2 | має | Гусак Антон Олександрович | 198 |
3 | має | Тарасенко Ельміра Віталіївна | 198 |
4 | має | В`юн Данііл В`ячеславович | 188 |
5 | має | Горбань Андрій Андрійович | 184 |
6 | має | Нікішин Максим Олександрович | 180 |
7 | має | Латіфов Матвій Тімурович | 149 |
8 | має | Василенко Роман Олександрович | 146 |
9 | має | Волошин Давід Олександрович | 120 |
10 | має | Третяк Артем Сергійович | 117 |
11 | має | Яковенко Андрій Андрійович | 112 |
12 | має | Зиков Дмитро Сергійович | 106 |
13 | має | Мірошніченко Іван Олексійович | 100 |
14 | Ковальова Ксенія Юріївна | 200 | |
15 | Хвостик Георгій Володимирович | 200 | |
16 | Таранець Ярослава Станіславівна | 200 | |
17 | Будьонна Валерія Олександрівна | 199 | |
18 | Завдов`єв Максим Олександрович | 196 | |
19 | Мельник Вадим Євгенійович | 196 | |
20 | Борзяниця Назар Андрійович | 195 | |
21 | Клок Богдан Васильович | 195 | |
22 | Радченко Денис Анатолійович | 191 | |
23 | Грищенко Максим Олександрович | 190 | |
24 | Луговський Роман Андрійович | 190 | |
25 | Бекреньова Ярослава Сергіївна | 189 | |
26 | Краснобрижий Арсеній Андрійович | 188 | |
27 | Железняк Максим Юрійович | 187 | |
28 | Кас`янов Богдан Леонідович | 187 | |
29 | Ольштинський Олексій Павлович | 187 | |
30 | Денисенко Нікіта Олександрович | 185 | |
31 | Горох Іван Григорович | 184 | |
32 | Рева Єва Олександрівна | 183 | |
33 | Симоненко Юлія Анатоліївна | 180 | |
34 | Федорченков Іван Юрійович | 180 | |
35 | Ткаченко Максим Віталійович | 180 | |
36 | Красуля Валерія Сергіївна | 178 | |
37 | Телевна Поліна Василівна | 177 | |
38 | Хоружий Михайло Олексійович | 176 | |
39 | Черненко Денис Олександрович | 175 | |
40 | Зайцев Владислав Ярославович | 174 | |
41 | Колісник Богдан Сергійович | 171 | |
42 | Даценко Ілля Андрійович | 165 | |
43 | Швачко Марія Дмитрівна | 165 | |
44 | Осташова Ася Богданівна | 162 | |
45 | Дачко Євгеній Віталійович | 160 | |
46 | Солдатенко Євген Олександрович | 157 | |
47 | Буряченко Юлія Артемівна | 155 | |
48 | Шарапутін Ілля Олексійович | 155 | |
49 | Москаленко Олександр Сергійович | 150 | |
50 | Шимко Ярослава Романівна | 150 | |
51 | Бондаренко Дарина Володимирівна | 148 | |
52 | Вакулішин Родіон Андрійович | 140 | |
53 | Середа Артем Олександрович | 140 | |
54 | Мозговий Марк Геннадійович | 135 | |
55 | Кизим Єгор Романович | 134 | |
56 | Дунаєв Максим Олексійович | 130 | |
57 | Байрачний Артем Віталійович | 125 | |
58 | Ізгайм Ярослав Олександрович | 124 | |
59 | Бараник Єгор Сергійович | 123 | |
60 | Мірошніченко Софія Михайлівна | 120 | |
61 | Фурса Сергій Олександрович | 120 | |
62 | Шумаров Кирил Владиславович | 112 | |
63 | Забара Єгор Володимирович | 110 | |
64 | Клименко Максим Юрійович | 110 | |
65 | Панченко Олександр Олександрович | 110 | |
66 | Поляков Максим Едуардович | 110 | |
67 | Штонда Ілля Олександрович | 110 | |
68 | Сивовол Тимур Олегович | 105 | |
69 | Забашта Назар Олександрович | 100 | |
70 | Ковінько Андрій Павлович | 100 | |
71 | Кошман Олександр Олександрович | 100 | |
72 | Кушнарьов Дмитро Романович | 100 | |
73 | Пономаренко Іван Олексійович | 100 | |
74 | Семенець Лілія Олегівна | 100 | |
75 | Стогній Діана Євгеніївна | 100 | |
76 | Сусіденко Дмитро Сергійович | 100 | |
77 | Хроленко Юрій Русланович | 100 |
РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК ВСТУПНИКІВ
Спеціальність 076
“Підприємництво та торгівля”
№ | Пільги | ПІБ | Рейтинг |
1 | Зайцев Владислав Ярославович | 189 | |
2 | Кидик Катерина Валентинівна | 180 | |
3 | Малик Денис Анатолійович | 177 | |
4 | Несторенко Назар Захарович | 172 | |
5 | Апакідзе Сергій Олександрович | 170 | |
6 | Косяк Іван Сергійович | 165 | |
7 | Саєнко Ангеліна Євгенівна | 160 | |
8 | Семерня Євгеній Віталійович | 153 | |
9 | Мотузний Станіслав Юрійович | 150 | |
10 | Радько Михайло Сергійович | 148 | |
11 | Мозговий Марк Геннадійович | 135 | |
12 | Байрачний Артем Віталійович | 125 | |
13 | Клименко Максим Юрійович | 110 | |
14 | Валюх Вероніка Олександрівна | 110 | |
15 | Кернична Дар`я Олександрівна | 110 | |
16 | Бедрик Жанна Олександрівна | 100 | |
17 | Борисенко Вікторія Олександрівна | 100 | |
18 | Рибалко Дар`я Юріївна | 100 | |
19 | Прокопченко Олег Вікторович | 100 |
РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК ВСТУПНИКІВ
Спеціальність 136 «Металургія»
№ | Пільги | ПІБ | Рейтинг |
1 | Політов Артем Олександрович | 102 | |
2 | Барботько Андрій Максимович | 101 | |
3 | Лупаіна Ярослав Олександрович | 100 | |
4 | Пицюх Матвій Валерійович | 100 | |
5 | Рубічев Владислав Олександрович | 100 | |
6 | Коробець Данііл Ігорович | 100 | |
7 | Рижов Єгор Ігорович | 100 | |
8 | Гостєв Матвій Ігорович | 100 | |
9 | Дудкін Даніл Олексійович | 100 | |
10 | Дудкін Дмитро Олексійович | 100 |