Рейтингові списки вступників

Список рекомендованих на зарахування

Молодший бакалавр,  спеціальність 133  «Галузеве машинобудування: Технологія обробки матеріалів на верстатах та автоматичних лініях

 

№ п/п Прізвище, ім’я, побатькові вступника Конкурсний бал Пріоритетність заяви Середній бал документа про освіту Ознака особливих підстав для зарахування
1 Лаврик Євген Ігорович 136,724 1 7,2
2 Крючок Яна Володимирівна 123,358 1 7,8
3 Кириченко Максим Миколайович 117,454 1 6,1
4 Тесленко Сергій Сергійович 115,097 1 7,8
5 Лісовенко Дмитро Олександрович 112,127 1 5,9

 

Спеціальність 133

«Галузеве машинобудування:

Хімічне та нафтове машинобудування»

 

Пільги ПІБ Рейтинг Документи
1   Головко Богдан Вікторович 485,10 оригінал
2   Слабко Михайло Олександрович 484,00
3   Книш Іван Сергійович 476,70 оригінал
4   Торяник Володимир Володимирович 475,65 оригінал
5   Глущенко Григорій Григорович 463,00 оригінал
6   Швець Нікіта Олексійович 460,00 оригінал
7   Іваненко Павло Андрійович 456,00 оригінал
8   Пономаренко Максим Володимирович 422,00 оригінал
9   Кругляк Назар Іванович 421,00  
10 УБД Гранько Владислав Андрійович 421,00 оригінал
11 Вихров Едуард Олегович 420,00 оригінал
12   Плутенко Максим Олександрович 418,95 оригінал
13   Котенко Михайло Романович 417,00 оригінал
14   Ленівцев Назарій Станіславович 409,00 оригінал
15   Рудь Іван Миколайович 407,00 оригінал
16   Рябуха Денис Олексійович 406,00  
17   Карпенко Олександр Вікторович 406,00 оригінал
18   Іващенко Роман Олександрович 405,00 оригінал
19   Линник Анна Сергіївна 405,00 оригінал
20   Мусієнко-Рязанцев Владислав Володимирович 403,00 оригінал
21 Суходуб Ярослав Андрійович 392,00  
22 Довгаль Денис Сергійович 385,00 оригінал
23 Кудрявцев Назар Миколайович 384,00 оригінал
24 Марченко Ігор В’ячеславович 382,00 оригінал
25 Чоботок Владислав Олександрович 378,00  
26 Шарпило Олександр Дмитрович 378,00 оригінал
27   Кривошеєв Владислав Олександрович 376,00  
28 Татаренко Артем Іванович 369,00  
29 Закорко Владислав В’ячиславович 367,00 оригінал

РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК ВСТУПНИКІВ

Спеціальність 133

«Галузеве машинобудування:

Технологія обробки матеріалів на верстатах та автоматичних лініях

Пільги ПІБ Рейтинг Документи
1   Липовий Віталій Володимирович 540,75 оригінал
2   Демиденко Євген Олександрович 536,00 оригінал
3   Хоминський Кіріл Анатолійович 520,00 оригінал
4   Кочура Владислав Віталійович 503,00  
5   Парфенцев Михайло Сергійович 497,00 оригінал
6   Середенко Данило Андрійович 489,30 оригінал
7   Петелін Іван Станіславович 488,00 оригінал
8   Петренко Єгор Віталійович 487,00 оригінал
9   Дяговець Євгеній Олексійович 482,00 оригінал
10   Савін Євгеній Дмитрович 482,00 оригінал
11   Міньковський Артем Романович 478,00  
12   Олексюк Максим Олександрович 478,00  
13   Чорний Максим Віталійович 478,00 оригінал
14   Фесенко Костянтин Олександрович 476,00 оригінал
15   Некрасов Микита Володимирович 474,00 оригінал
16   Кульбачний Назар Петрович 474,00 оригінал
17   Литвиненко Денис Юрійович 473,00 оригінал
18   Устименко Катерина Юріївна 472,50 оригінал
19   Антонов Юрій Вікторович 466,00 оригінал
20   Леоненко Ілля Сергійович 466,00 оригінал
21   Кучеренко Данил Сергійович 464,00 оригінал
22   Жаглін Кирило Романович 463,00 оригінал
23   Остапенко Андрій Володимирович 462,00 оригінал
24   Алістратов Антон Анатолійович 460,00 оригінал
25   Васютенко Олександр Дмитрович 458,00 оригінал
26   Дробязко Олексій Ігорович 456,00 оригінал
27   Шевцов Ігор Миколайович 452,55 оригінал
28 багатод Давидов Дмитро Олександрович 452,00 оригінал
29   Синяговський Сергій Олегович 451,00 оригінал
30   Дементьев Данило Євгенович 449,00 оригінал
31   Гниденко Назарій Вікторович 448,35 оригінал
32   Яременко Дмитро Євгенович 446,00 оригінал
33   Ільєнко Сергій Олександрович 446,00 оригінал
34   Андріяш Максим Михайлович 445,20 оригінал
35   Омельченко Іван Сергійович 444,15 оригінал
36 УБД Кучеренко Денис Юрійович 443,00 оригінал
37   Малахов Данило Романович 437,00 оригінал
38   Лазебний Артур Романович 437,00 оригінал
39   Лук’янов Андрій Олександрович 437,00 оригінал
40 Сікомас Олександр Володимирович 435,75 оригінал
41 Лобода Денис Юрійович 433,00 оригінал
42 Гетман Владислав Володимирович 430,00 оригінал
43 Галушка Микита Дмитрович 427,00 оригінал
44 Кізченко Нікіта Віталійович 426,00
45 Микитюк Анатолій Володимирович 423,15 оригінал
46 Пономаренко Максим Володимирович 422,00 оригінал
47 Проценко Дмитро Олександрович 421,00 оригінал
48 Ліщенко Данііл Михайлович 420,00 оригінал
49 Вихров Едуард Олегович 420,00 оригінал
50 Балабан Олександр Сергійович 415,00
51 Коломієць Матвій Константинович 414,00 оригінал
52 Дудка Денис Андрійович 413,00  
53 Синяговський Михайло Миколайович 413,00
54 Луговий Кирило Сергійович 413,00
55 Ленівцев Назарій Станіславович 409,00
56 Бема Руслан Олександрович 408,00
57 Краснокутський Віталій Ігорович 406,00
58 Спаський Руслан Миколайович 405,00
59 Линник Анна Сергіївна 405,00  
60 Мусієнко-Рязанцев Владислав Володимирович 403,00  
61 Коваленко Владислав Сергійович 402,00
62 Чеканов Владислав Сергійович 401,00  
63 Мовчан Євген Дмитрович 399,00  
64 Бережний Станіслав Олександрович 396,00  
65 Ярощук Руслан Сергійович 392,70  
66 Сема Станіслав Вікторович 389,00  
67 Мілютін Протас Олександрович 389,00  
68 Довгаль Денис Сергійович 385,00  
69 Кудрявцев Назар Миколайович 384,00  
70 Кривошеєв Владислав Олександрович 376,00  
71 Тишкевич Данііл Сергійович 376,00  
72 Татаренко Артем Іванович 369,00  
73 Козирь Богдан Артемович 367,00  
74 Закорко Владислав В’ячиславович 367,00  

РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК ВСТУПНИКІВ

Спеціальність 061

Журналістика

Пільги ПІБ Рейтинг Документи
1 сирота Орлова Наталія Юріївна 436,00 оригінал
2   Федорчук Марія Олегівна 525,00 оригінал
3   Кульгова Вероніка Олександрівна 518,00 оригінал
4   Голишева Єлизавета Вячеславівна 499,00 оригінал
5   Філь Аліна Максимівна 491,00 оригінал
6   Горбовцова Ольга Миколаївна 485,00 оригінал
7   Погоріла Ася Валентинівна 478,00 оригінал
8   Хожай Дар’я Сергіївна 471,00 оригінал
9 Інв. Кошман Владислав Олександрович 458,00 оригінал
10   Старостенко Єва Олексіївна 456,00  
11 УБД Антонова Анастасія Геннадіївна 453,00 оригінал
12   Сохань Михайло Василійович 450,45 оригінал
13   Кудін Денис Сергійович 436,00 оригінал
14   Поліщук Ольга Олександрівна 430,50 оригінал
15   Кириченко Анна Віталіївна 429,00 оригінал
16   Малінічева Альона Володимирівна 425,00 оригінал
17   Данельський Яромир Владиславович 422,00 оригінал
18   Соляник Інна Сергіївна 414,00 оригінал
19   Книш-Петренко Захарій В`ячеславович 411,00 оригінал
20 УБД Велитченко Олексій Геннадійович 379,00

РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК ВСТУПНИКІВ

Спеціальність 186

           Видавництво та поліграфія”          

Пільги ПІБ Рейтинг Документи
1   Карбовнича Анна Дмитрівна 529,20 оригінал
2   Ємельяненко Вікторія Валентинівна 494,00 оригінал
3   Піскун Ангеліна Олегівна 488,00 оригінал
4   Горбачов В’ячеслав Юрійович 481,95 оригінал
5   Галун Артем Андрійович 479,00 оригінал
6   Потапенко Максим Геннадійович 478,00 оригінал
7   Охрименко Микола Олександрович 477,00 оригінал
8 Бойко Вікторія Сергіївна 467,00 оригінал
9   Дмитренко Богдан Леонідович 453,00 оригінал
10   Придатко Карина Олександрівна 453,00 оригінал
11   Убоженко Денис Володимирович 446,00 оригінал
12   Шимко Олександр Андрійович 445,00 оригінал
13 Сокольніков Максим Миколайович 442,00 оригінал
14   Яхненко Максим Сергійович 432,00 оригінал
15 Лещенко Максим Віталійович 427,00 оригінал
16 Бабченко Ярослав Олександрович 426,00 оригінал
17 Луговий Кирило Сергійович 423,00 оригінал
18 Пономаренко Максим Володимирович 422,00
19 Кругляк Назар Іванович 421,00
20 Проценко Дмитро Олександрович 421,00 оригінал
21 Гранько Владислав Андрійович 421,00 оригінал
22 Мартиненко Ксенія Сергіївна 420,00 оригінал
23 Ліщенко Данііл Михайлович 420,00
24 Вихров Едуард Олегович 420,00  
25 Середа Матвій Олександрович 419,00  
26 Братушка Денис Андрійович 416,00  
27 Дудка Денис Андрійович 413,00  
28 Книш-Петренко Захарій В`ячеславович 411,00  
29 Ленівцев Назарій Станіславович 409,00  
30 Линник Анна Сергіївна 405,00  
31 Чеканов Владислав Сергійович 401,00  
32 Мовчан Євген Дмитрович 399,00  
33 Бережний Станіслав Олександрович 396,00  
34 Ламах Артем Олексійович 392,00  
35 Данельський Яромир Владиславович 392,00  
36 Мілютін Протас Олександрович 389,00  
37 Довгаль Денис Сергійович 385,00  
38 Семанишин Владислав Сергійович 383,00  
39 Чоботок Владислав Олександрович 378,00  
40 Шарпило Олександр Дмитрович 378,00  
41 Кривошеєв Владислав Олександрович 376,00  
42 Татаренко Артем Іванович 369,00  

РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК ВСТУПНИКІВ

Спеціальність 122

Компютерні науки

Пільги ПІБ Рейтинг Документи
1   Отрох Євгеній Юрійович 583,00 оригінал
2   Білокур Катерина Віталіївна 572,25 оригінал
3   Пташник Михайло Сергійович 556,50 оригінал
4   Гайда Марина Дмитрівна 545,00 оригінал
5   Щебетенко Максим Олександрович 542,00 оригінал
6   Кулешова Анастасія Михайлівна 541,00 оригінал
7   Кучеренко Максим В’ячеславович 540,00 оригінал
8   Кулібаба Даша Олександрівна 537,00 оригінал
9   Лук’янченко Сергій Миколайович 536,00 оригінал
10   Рубан Богдан Анатолійович 535,00 оригінал
11   Тихонов Богдан Валерійович 530,25 оригінал
12   Лук’яненко Констянтин Романович 529,00 оригінал
13   Шуляк Андрій Сергійович 529,00 оригінал
14   Одарченко Дмитро Дмитрович 525,00 оригінал
15   Бойко Денис Романович 522,00 оригінал
16   Гайдаш Дмитро Вікторович 522,00 оригінал
17   Бурмін Гордій Володимирович 520,00 оригінал
18   Галиченко Анна Миколаївна 520,00 оригінал
19   Бутенко Дар’я Сергіївна 516,00 оригінал
20   Шешенко Тимофій Андрійович 514,00 оригінал
21   Тараненко Захар Андрійович 513,00 оригінал
22   Дядченко Анастасія Олександрівна 512,00 оригінал
23 Свириденко Артем Мирославович 510,00 оригінал
24 Завдов`єв Денис Олександрович 508,00 оригінал
25 Мартиненко Ярослав Володимирович 508,00 оригінал
26 Жулавський Матвій Сергійович 507,00 оригінал
27 Іваніченко Олександр Дмитрович 504,00 оригінал
28 Коханов Едуард Романович 504,00 оригінал
29 Линець Назар Григорович 504,00 оригінал
30 Срібна Ольга Юріївна 503,00 оригінал
31 Бездідько Ігор Олександрович 501,00
32 Ємельяненко Вікторія Валентинівна 494,00  
33 Головко Богдан Вікторович 485,10  
34 Дяговець Євгеній Олексійович 482,00  
35 Горбачов В’ячеслав Юрійович 481,95 оригінал
36 Галун Артем Андрійович 479,00
37 Ахмад Адам Бахаалдінович 478,00  
38 Олексюк Максим Олександрович 478,00  
39 Міньковський Артем Романович 478,00  
40 Книш Іван Сергійович 476,70  
41 Некрасов Микита Володимирович 474,00
42 Литвиненко Денис Юрійович 473,00  
43 Данилюк Максим Михайлович 470,00 оригінал
44 Бойко Вікторія Сергіївна 467,00  
45 Остапенко Андрій Володимирович 462,00 оригінал
46 Слухай Ярослав Вікторович 454,00  
47 Дмитренко Богдан Леонідович 453,00 оригінал
48 Гниденко Назарій Вікторович 448,35  
49 Макєєв Денис Олександрович 447,30 оригінал
50 Убоженко Денис Володимирович 446,00 оригінал
51 Заїка Артем Сергійович 446,00
52 Омельченко Іван Сергійович 444,15 оригінал
53 Степанов Олександр Сергійович 439,00
54 Самойленко Валерія Олександрівна 439,00 оригінал
55 Лозовецький Владислав Миколайович 438,00 оригінал
56 Лободюк Євгеній Сергійович 432,00  
57 Босик Олександр Сергійович 430,50  
58 Царбаєва Олександра Дмитрівна 429,00  
59 Кізченко Нікіта Віталійович 426,00
60 Кудін Денис Сергійович 426,00  
61 Кушнір Олександр Андрійович 426,00  
62 Микитюк Анатолій Володимирович 423,15
63 Карпенко Вадим Миколайович 423,00
64 Галіченко Карина Олегівна 421,00  
65 Дяченко Олександра Віталіївна 421,00
66 Середа Матвій Олександрович 419,00  
67 Плутенко Максим Олександрович 418,95
68 Коломієць Матвій Константинович 414,00
69 Росієнко Олексій Олександрович 409,50
70 Наталуха Крістіна Юріївна 408,00  
71 Рудь Іван Миколайович 407,00
72 Солодовнікова Софія Святославівна 407,00  
73 Гаценко Максим Іванович 406,00  
74 Рябуха Денис Олексійович 406,00  
75 Карпенко Олександр Вікторович 406,00  
76 Спаський Руслан Миколайович 405,00  
77 Савченко Сергій Сергійович 405,00
78 Братушка Поліна Віталіївна 403,00
79 Коваленко Владислав Сергійович 402,00
80 Журбенко Ростислав Романович 402,00
81 Третяк Іван Віталійович 401,00  
82 Мовчан Євген Дмитрович 399,00  
83 Ярощук Руслан Сергійович 392,70  
84 Суходуб Ярослав Андрійович 392,00
85 Ламах Артем Олексійович 392,00
86 Артеменко Ярослав Дмитрович 391,00
87 Сема Станіслав Вікторович 389,00
88 Семанишин Владислав Сергійович 383,00  
89 Чоботок Владислав Олександрович 378,00  

РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК ВСТУПНИКІВ

Спеціальність 076

“Підприємництво, торгівля

та біржова діяльність”

Пільги ПІБ Рейтинг Документи
1   Козюля Варвара Олександрівна 614,00 оригінал
2   Маліженовська Марія Вадимівна 610,00 оригінал
3   Скриннік Вероніка Віталіївна 580,00 оригінал
4   Гладун Назар Сергійович 550,20 оригінал
5   Голуб Софія Андріївна 546,00 оригінал
6   Петленко Артур Юрійович 542,00 оригінал
7   Дундук Дарина Сергіївна 529,00  
8   Костенко Софія Олексіївна 516,00 оригінал
9 УБД Кулагіна Анастасія Олександрівна 512,00 оригінал
10 Заболотна Вікторія Олександрівна 508,00 оригінал
11  УБД Бездідько Ігор Олександрович 501,00  
12 Буханцова Яна Володимирівна 495,00 оригінал
13 Голда Анастасія Олександрівна 488,00 оригінал
14 Могиліна Вікторія Михайлівна 485,00 оригінал
15 Пчелінцева Анастасія Євгенівна 479,00  
16 Ахмад Адам Бахаалдінович 478,00
17 Некрасов Микита Володимирович 474,00  
18 Ситник Катерина Андріївна 471,45  
19 Бойко Вікторія Сергіївна 467,00 оригінал
20 Антонов Юрій Вікторович 466,00 оригінал
21 Бакшеєва Анна Ігорівна 465,15  
22 Костров Давид Сергійович 461,00 оригінал
23 Внут. перем. Смирнова Ніколь Євгенівна 460,95 оригінал
24 Бреус Катерина Михайлівна 460,00  
25 Дмитренко Богдан Леонідович 453,00 оригінал
26 Сохань Михайло Васильович 450,45  
27 Макєєв Денис Олександрович 447,30 оригінал
28 Убоженко Денис Володимирович 446,00 оригінал
29 Шимко Олександр Андрійович 445,00 оригінал
30 Берестовська Поліна Павлівна 444,00
31 Лазебний Артур Романович 437,00  
32 Устименко Анна Сергіївна 436,80  
33 Кірна Ольга Вячеславівна 435,00
34 Ткаченко Аліна Сергіївна 429,00
35 Кудін Денис Сергійович 426,00
36 Ковалевська Анастасія Олександрівна 423,00
37 Луговий Кирило Сергійович 423,00
38 Дяченко Олександра Віталіївна 421,00  
39 Братушка Денис Андрійович 416,00  
40 Білоусов Богдан Юрійович 414,00  
41 Книш-Петренко Захарій В`ячеславович 411,00  
42 Росієнко Олексій Олександрович 409,50  
43 Рябуха Денис Олексійович 406,00  
44 Карпенко Олександр Вікторович 406,00  
45 Рубаник Ангеліна Михайліна 402,00  
46 Сіряченко Софія Анатоліївна 398,00  
47 Ламах Артем Олексійович 392,00  
48 Кудрявцев Назар Миколайович 384,00  
49 Велитченко Олексій Геннадійович 379,00  

РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК ВСТУПНИКІВ

Спеціальність 136

«Металургія»

 

Пільги ПІБ Рейтинг Документи
1   Спаський Руслан Миколайович 405,00 оригінал
2   Мовчан Євген Дмитрович 399,00 оригінал
3   Довгаль Денис Сергійович 385,00 оригінал
4   Кудрявцев Назар Миколайович 384,00 оригінал
5   Марченко Ігор В’ячеславович 382,00 оригінал
6   Чоботок Владислав Олександрович 378,00  
7   Шарпило Олександр Дмитрович 378,00 оригінал
8   Тишкевич Данііл Сергійович 376,00 оригінал
9   Кривошеєв Владислав Олександрович 376,00 оригінал
10   Семенов Владислав Євгенович 374,00 оригінал
11   Татаренко Артем Іванович 369,00  
12   Закорко Владислав В’ячиславович 367,00 оригінал
13   Козирь Богдан Артемович 367,00 оригінал