Досягнення здобувачів освіти

 Призери конкурсів та олімпіад 2022рік (2021-2022 н.р.)  
ПІБ студентаНазва заходуМісцеПІБ керівника
Бобошко Вадим
Єсін Кирило
Жиленко Олексій
Фролова Діана

Голда Анастасія
Романенко Катерина
Шкриль Владислав
Всеукраїнська інтернет-олімпіада
Всеукраїнський освітній проєкт «На урок»
з математики
(січень-лютий)
28.02.2022
ІІ
ІІ
ІІ
ІІ

ІІІ
ІІІ
ІІІ
Лобова В.В
Демиденко Євген-202-о

Дяговець Євгеній-202-о
Парфенцев Михайло 202-Петелін Іван-202-о
Синяговський Михайло-202-о
Середенко Данило-201-о
Хоминський Кіріл-201-о

Дробязко Олексій-201-о
Соловьов Михайло-102-о
Всеукраїнська інтернет-олімпіада
Всеукраїнський освітній проєкт «На урок»
з інформатики
(січень-лютий)
28.02.2022
І

ІІ
ІІ
ІІ
ІІ
ІІ
ІІ

ІІІ
ІІІ
Голубков І.Г.
Рябуха ЯрославСучасні технології у промисловому виробництві: матеріали та програма ІХ Всеукраїнської н-т конференції, СумДУ
19-22 квітня 2022 р
Тема: «Повітряно-імпульсний метод формування у ливарному виробництві»
Гальченко І.Г., Павленко В.В.,
Берладір Х.В.
Дядченко Анастасія-211-і

Ларіонова Ольга-113-ж
ІІ Міжнародний фестиваль- конкурс студентської творчості «Змагаймось за нове життя!»
Напрямок : Аудіовізуальний твір
Напрямок :Малюнок
ІІІ

І
Пономаренко Н.П.

Пономаренко Н.П
Маринич Тетяна-108-еІІ етап Всеукраїнської олімпіади з географії СумДПУ ім. А.С. Макаренка
30 квітня 2022 р.
ІМельникова І.В.
Отрох Євген-211-і
Тихонов Богдан-211-і
Лобод юк Євгеній-211-і
Данилюк Максим-211-і
Данельський Яромир-213-ж
ХІІІ Всеукраїнська інтернет-олімпіада
Всеукраїнський освітній проєкт «На урок»
з української мови
весна-2022
ІІ
ІІІ
ІІІ
ІІІ
ІІІ
Пономаренко Н.П.
ПІБ студентаНазва заходуМісцеПІБ керівника
Савченко Єгор-213-ж"Регіональні Шевченківські
читання Березень 2021"
ІПономаренко Н.П.
Гойко Маргарита-213-ж
Волк Анастасія-313-ж
"Обласний творчий конкурс
«Студліт» номінації «Поезія»
Квітень 2021"
ІІПономаренко Н.П.
Гойко Маргарита-313-ж
"Усеукраїнський конкурс есе
з медіаграмотності
Липень 2021"
ІІІПономаренко Н.П.
Сидоренко Софія-110-іХІ Всеукраїнська інтернет-олімпіада "На урок" з української мови 25.11.2021ІІГуржій С.М.
Піскун Ангеліна-214-двХІ Всеукраїнська інтернет-олімпіада "На урок" з української мови 25.11.2021ІІІГуржій С.М.
Гойко Маргарита-313-жІІ тур ХІІ Всеукраїнського мовно-літературного конкурсу з української мови ім. Т. Шевченка16 .12.2021ІГуржій С.М.
"Савченко Єгор-313-ж""Усеукраїнська студентська
науково-практична
конференція «Вплив
сучасних лінгвістичних
технологій на розвиток
суспільства»
Жовтень 2021"
ІПономаренко Н.П.
Галиченко Анна-211-і
Жулавський Матвій-211-і
Усеукраїнська дистанційна олімпіада з української мови "Всеосвіта- Осінь -2021"ІПономаренко Н.П.
Бурмін Гордій-211-іУсеукраїнська дистанційна олімпіада з української мови "Всеосвіта- Осінь -2021"ІІПономаренко Н.П.
Срібна Ольга-211-і
Заїка Артем-211-і
Усеукраїнська дистанційна олімпіада з української мови "Всеосвіта- Осінь -2021"ІІІПономаренко Н.П.
Самойленко Валерія-111-і
Дядченко Анастасія-111-і
"Усеукраїнська дистанційна олімпіада з української мови ""Всеосвіта-Весна -2021
""Зима-2021"""
ІПономаренко Н.П.
Срібна Ольга -111-і
Жулавський Матвій-111-і
Заїка Артем-111-і
Данилюк Максим-111-і
"Усеукраїнська дистанційна олімпіада з української мови ""Всеосвіта-Весна -2021
""Зима-2021"""
ІІПономаренко Н.П.
"Кульгова Вероніка-213-ж
Федорчук Марія-213-ж
Отрох Євген-211-і"
ХІ Всеукраїнська інтернет-олімпіада "На урок" з української мови 25.11.2021ІІІПономаренко Н.П.
"Козюля Варвара 208-е
Скриннік Вероніка-208-е
Шуляк Андрій-210-і"
ХІ Всеукраїнська інтернет-олімпіада "На урок" з української мови 25.11.2021ІЩербак С.О.
"Петленко Артур-208-е
Маринич Тетяна -108-е
Гайда Марина-210-і
Ьілокур Катерина-210-і Макєєв Денис-210-і"
ХІ Всеукраїнська інтернет-олімпіада "На урок" з української мови 25.11.2021ІІЩербак С.О.
"Чорний Іван-110-і
Єсін Кирило-110-і
Шкриль Владислав-110-і
Швачко Єгор-110-і"
ХІ Всеукраїнська інтернет-олімпіада "На урок"з інформатики 25.11.2021ІІЛобова В.В.
"Голда Анастасія-208-е
Кулагіна анастасія-208-е
Степанов Олександр-210-і"
ХІ Всеукраїнська інтернет-олімпіада "На урок" з української мови 25.11.2021ІІІЩербак С.О.
"Дудченко Василь-110-і
Лях Дмитро-110-і
Половінкін Олексій-110-і
Бобошко Вадим-110-і Мазуренко Кристина-108-е"
ХІ Всеукраїнська інтернет-олімпіада "На урок"з інформатики 25.11.2021ІІІЛобова В.В.
"Зюнін Дмитро-102-о
Могильний Михайло-101-о
Соловйов Михайло-102-о
"
ХІ Всеукраїнська інтернет-олімпіада "На урок" з математики 25.11.2021 ІІІГолубков І.Г.
Кулібаба Даша-110-іВідкрита студентська олімпіада з інженерної та комп'ютерної графіки Секція "Графічний дизайн" 17 червня 2021 р Рада директорів ЗФПО Чернівецької областіІЛобова В.В.
Чумаков В'ячеслав-311-і"XІІ студентська конференція СумДУ «Перший крок у науку»
18-19 березня 2021 року"
ІАнанченко Ю.М.
Сухонос Віктор-311-і"XІІ студентська конференція СумДУ «Перший крок у науку»
18-19 березня 2021 року"
ІАнанченко Ю.М.
Гребенюк Анна-308-е"XІІ студентська конференція СумДУ «Перший крок у науку»
18-19 березня 2021 року"
ІЛинець В.П.
Крамінська Г.В.
Дар'я Трубарова - 413-ж"XІІ студентська конференція СумДУ «Перший крок у науку»
18-19 березня 2021 року"
ІІСкороходова Л.І.
Аріна Столбцова - 413-ж"XІІ студентська конференція СумДУ «Перший крок у науку»
18-19 березня 2021 року"
ІІПономаренко Н.П.
Аріна Столбцова - 413-ж"XІІ студентська конференція СумДУ «Перший крок у науку»
18-19 березня 2021 року"
ІІПономаренко Н.П.
Мирослав Деревянко - 413-ж"XІІ студентська конференція СумДУ «Перший крок у науку»
18-19 березня 2021 року"
ІІПономаренко Н.П.
Козюля Варвара-108-еVІІІ Всеукраїнська інтернет-олімпіадаІЩербак С.О.
Скриннік Вероніка-108-еVІІІ Всеукраїнська інтернет-олімпіадаІІЩербак С.О.
Петленко Артур-108-еVІІІ Всеукраїнська інтернет-олімпіадаІІІЩербак С.О.
Кулагіна Анастасія-108-еVІІІ Всеукраїнська інтернет-олімпіадаІІІЩербак С.О.
Великодна Ольга-211-іVІІІ Всеукраїнська інтернет-олімпіадаІЩербак С.О.
Клочко Богдан-211-іVІІІ Всеукраїнська інтернет-олімпіадаІІЩербак С.О.
Зачепа Дар’я-211-іVІІІ Всеукраїнська інтернет-олімпіадаІІІЩербак С.О.
Козюля Варвара-108-еVІІІ Всеукраїнська інтернет-олімпіада «На урок» з інформатикиІЛобова В.В.
Калюх Іван-208-еVІІІ Всеукраїнська інтернет-олімпіада «На урок» з інформатикиІЛобова В.В.
Яременко Микита-210-іVІІІ Всеукраїнська інтернет-олімпіада «На урок» з інформатикиІЛобова В.В.
Великодна Ольга-211-іVІІІ Всеукраїнська інтернет-олімпіада «На урок» з інформатикиІЛобова В.В.
Яременко Дмитро-211-іVІІІ Всеукраїнська інтернет-олімпіада «На урок» з інформатикиІЛобова В.В.
Москаленко Ігор-211-іVІІІ Всеукраїнська інтернет-олімпіада «На урок» з інформатикиІЛобова В.В.
Іваніченко Олександр-110-іVІІІ Всеукраїнська інтернет-олімпіада «На урок» з інформатикиІІЛобова В.В.
Богомаз Катерина-208-еVІІІ Всеукраїнська інтернет-олімпіада «На урок» з інформатикиІІЛобова В.В.
Заступ Тимур-213-жVІІІ Всеукраїнська інтернет-олімпіада «На урок» з інформатикиІІЛобова В.В.
Гойко Маргарита-213-жVІІІ Всеукраїнська інтернет-олімпіада «На урок» з інформатикиІІЛобова В.В.
Малик Ростислав-208-еVІІІ Всеукраїнська інтернет-олімпіада «На урок» з інформатикиІІЛобова В.В.
Шуляк Андрій-110-іVІІІ Всеукраїнська інтернет-олімпіада «На урок» з інформатикиІІЛобова В.В.
Данельський Яромир-113-жVІІІ Всеукраїнська інтернет-олімпіада «На урок» з інформатикиІІЛобова В.В.
Погоріла Ася-113-жVІІІ Всеукраїнська інтернет-олімпіада «На урок» з інформатикиІІЛобова В.В.
Кулагіна Анастасія-108-еVІІІ Всеукраїнська інтернет-олімпіада «На урок» з інформатикиІІЛобова В.В.
Міщенко Данило-211-іVІІІ Всеукраїнська інтернет-олімпіада «На урок» з інформатикиІІЛобова В.В.
Бойко Денис-211-іVІІІ Всеукраїнська інтернет-олімпіада «На урок» з інформатикиІІЛобова В.В.
Тараненко Захар-110-іVІІІ Всеукраїнська інтернет-олімпіада «На урок» з інформатикиІІІЛобова В.В.
Макєєв Денис-110-іVІІІ Всеукраїнська інтернет-олімпіада «На урок» з інформатикиІІІЛобова В.В.
Білокур Катерина-110-іVІІІ Всеукраїнська інтернет-олімпіада «На урок» з інформатикиІІІЛобова В.В.
Кулешова Анастасія-110-іVІІІ Всеукраїнська інтернет-олімпіада «На урок» з інформатикиІІІЛобова В.В.
Лук’яненко Костянтин-110іVІІІ Всеукраїнська інтернет-олімпіада «На урок» з інформатикиІІІЛобова В.В.
Бездідько Ігор-108-еVІІІ Всеукраїнська інтернет-олімпіада «На урок» з інформатикиІІІЛобова В.В.
Хожай Дар’я-113-жVІІІ Всеукраїнська інтернет-олімпіада «На урок» з інформатикиІІІЛобова В.В.
Кульгова Вероніка-113-жVІІІ Всеукраїнська інтернет-олімпіада «На урок» з інформатикиІІІЛобова В.В.
Кудин Денис-113-жVІІІ Всеукраїнська інтернет-олімпіада «На урок» з інформатикиІІІЛобова В.В.
Маліженовська Марія-108-еVІІІ Всеукраїнська інтернет-олімпіада «На урок» з інформатикиІІІЛобова В.В.
Креслова Марина-213-жVІІІ Всеукраїнська інтернет-олімпіада «На урок» з інформатикиІІІЛобова В.В.
Дятленко Олександр-213-жVІІІ Всеукраїнська інтернет-олімпіада «На урок» з інформатикиІІІЛобова В.В.
Бедрій Анна-208-еVІІІ Всеукраїнська інтернет-олімпіада «На урок» з інформатикиІІІЛобова В.В.
Іващенко Денис-210-іVІІІ Всеукраїнська інтернет-олімпіада «На урок» з інформатикиІІІЛобова В.В.
Саєнко тарас-210-іVІІІ Всеукраїнська інтернет-олімпіада «На урок» з інформатикиІІІЛобова В.В.
Щіпіна Олена-211-іVІІІ Всеукраїнська інтернет-олімпіада «На урок» з інформатикиІІІЛобова В.В.
Дядченко Анастасія-111-іVІІІ Всеукраїнська інтернет-олімпіада «На урок» з інформатикиІКрамар О.П.
Данилюк Максим -111-іVІІІ Всеукраїнська інтернет-олімпіада «На урок» з інформатикиІКрамар О.П.
Одарченко Дмитро -111-іVІІІ Всеукраїнська інтернет-олімпіада «На урок» з інформатикиІІКрамар О.П.
Линець Назар-111-іVІІІ Всеукраїнська інтернет-олімпіада «На урок» з інформатикиІІІКрамар О.П.
Карпенко Вадим-111-іVІІІ Всеукраїнська інтернет-олімпіада «На урок» з інформатикиІІІКрамар О.П.
Босик Олександр-111-іVІІІ Всеукраїнська інтернет-олімпіада «На урок» з інформатикиІІІКрамар О.П.
Лободюк Євгеній-111-іVІІІ Всеукраїнська інтернет-олімпіада «На урок» з інформатикиІІІКрамар О.П.
Петелін Іван-102-оVІІІ Всеукраїнська інтернет-олімпіада «На урок» з математикиІ Голубков І.Г.
Дяговець Євгеній-102-оVІІІ Всеукраїнська інтернет-олімпіада «На урок» з математикиІ Голубков І.Г.
Малик Ростислав-208-еVІІІ Всеукраїнська інтернет-олімпіада «На урок» з математикиІ Голубков І.Г.
Парфенцев Михайло-102-оVІІІ Всеукраїнська інтернет-олімпіада «На урок» з математикиІІ Голубков І.Г.
Хоминський Кіріл-101-оVІІІ Всеукраїнська інтернет-олімпіада «На урок» з математикиІІІ Голубков І.Г.
Богомаз Катерина-208-еVІІІ Всеукраїнська інтернет-олімпіада «На урок» з математикиІІІ Голубков І.Г.
Великодна О.В-211-іVІІІ Всеукраїнська інтернет-олімпіада «На урок» з математикиІВороніна Н.К.
Будік А.А-210-іVІІІ Всеукраїнська інтернет-олімпіада «На урок» з математикиІІВороніна Н.К.
Дядченко А.А-111-іVІІІ Всеукраїнська інтернет-олімпіада «На урок» з математикиІІВороніна Н.К.
Призери конкурсів та олімпіад 2020 рік(2019-2020 н.р.)
ПІБ студентаНазва заходуМісцеПІБ керівника
Худенко Аліна -308-еІІ тур Всеукраїнського мовно-літературного конкурсу з української мови ім. Т. Шевченка 06.12.2019ІПономаренко Н.П
Скобцова Аріна-313-жБізнес- школа СумДУ (кафедра економіки та бізнес- адміністрування з обласним Комітетом у справах молоді та спорту) 24-25 січня 2020 рокуІІІСкороходова Л.І.
Сухонос Віктор -211-іXІ студентська конференція СумДУ «Перший крок у науку» 23 лютого 2020 р.ІАнанченко Ю.М.
Бараненко Наталія -308-еXІ студентська конференція СумДУ «Перший крок у науку» 23 лютого 2020 р.ІІЛинець В.П.
Хорунжий Артур-402-оXІ студентська конференція СумДУ «Перший крок у науку» 23 лютого 2020 р.ІІІСкороходова Л.І., Бершадська О.І.
Призери конкурсів та олімпіад 2019 рік(2018-2019 н.р.)
ПІБ студентаНазва заходуМісцеПІБ керівника
Чмутенко Анна-410-іІІ тур Всеукраїнського мовно-літературного конкурсу з української мови ім. Т. Шевченка 20.12.2018ІІПономаренко Н.П.
Рибалка Єлизавета -210-іІІ тур Всеукраїнського конкурсу знавців української мови ім. П. Яцика 06 .12.2018ІІІЩербак С.О..
Худенко Аліна -208-еІІ тур Всеукраїнського конкурсу знавців української мови ім. П. Яцика 06 .12.2018ІІІПономаренко Н.П
Марченко Єлизавета-208-е Бізнес- школа СумДУ(кафедра економіки та бізнес- адміністрування з обласним Комітетом у справах молоді та спорту) 11-12 січня 2019 рокуІСкороходова Л.І.
Воробйов Лука-111-і Бізнес- школа СумДУ(кафедра економіки та бізнес- адміністрування з обласним Комітетом у справах молоді та спорту) 11-12 січня 2019 рокуІІІСкороходова Л.І.
Гаврилів Анна-410 іX студентська конференція СумДУ «Перший крок у науку» 24 лютого 2019 р.ІОвсянко А.М.
Теницький Олександр-410X студентська конференція СумДУ «Перший крок у науку» 24 лютого 2019 р.ІОвсянко А.М.
Черняк Олена-410-іX студентська конференція СумДУ «Перший крок у науку» 24 лютого 2019 р.ІОвсянко А.М.
Столбцова Аріна-213-жX студентська конференція СумДУ «Перший крок у науку» 24 лютого 2019 р.ІІПономаренко Н.П.
Лопандя Карина-213-жX студентська конференція СумДУ «Перший крок у науку» 24 лютого 2019 р.ІІПономаренко Н.П.
Емма Віолетта СерселСумський обласний літературний конкурс «Студліт», номінація «Проза»ІІПономаренко Н.П.
Анна Чмутенко-410-іСумський обласний літературний конкурс «Студліт», номінація «Проза»ІІІПономаренко Н.П.
Анастасія ЯкубовськаСумський обласний літературний конкурс «Студліт», номінація «Проза»ІІІПономаренко Н.П.
Чмутенко Анна-410-іВсеукраїнський конкурс учнівської та студентської творчостіім. Марії Фішер-Слиж «Змагаймось за нове життя», присвячений Лесі УкраїнціІVПономаренко Н.П.
Худенко Аліна-208-еІІ етап Всеукраїнської олімпіади з української мови 20 березня 2019 р.ІІІПономаренко Н.П.
Ворушов Євгеній 110-іІІ етап Всеукраїнської олімпіади з математики 19 березня 2019 р.ІІВороніна Н.К.
Лещенко Іван- 210-іОбласна олімпіада з англійської мови 28 березня 2019р.ІБезматна Г.І.
Чмутенко Анна-410-іВсеукраїнський конкурс творчих робіт «Україна починається з мене». м. Львів, 2019Номінація «Пост у соцмережі» «Поезія»Пономаренко Н.П.
Худенко Аліна- 208 –еВсеукраїнський конкурс творчих робіт «Україна починається з мене». м. Львів, 2019Номінація «Поезія»Пономаренко Н.П.
Якубовська Анастасія-313-жВсеукраїнський конкурс творчих робіт «Україна починається з мене». м. Львів, 2019Номінація «Поезія»Пономаренко Н.П.
Шкарупа Даніїл – 210-іІІ етап Всеукраїнської олімпіади з інформатики і КТ 09 квітня 2019 р.ІІЛобова В.В.
Білоус Аліна-210-іІІ етап Всеукраїнської олімпіади з інформатики і КТ 09 квітня 2019 р.ІІЛобова В.В.
Ворушов Євгеній-110-іІІ етап Всеукраїнської олімпіади з інформатики і КТ 09 квітня 2019 р.ІІІЛобова В.В.
Ворушов Євгеній-110-іІІ етап олімпіади з фізики 25 квітня 2019 р.ІІІГолубкова І.М.
Призери конкурсів та олімпіад 2018 рік
ПІБ студентаНазва заходуМісцеПІБ керівника
Чмутенко Анна-410-іІІ тур Всеукраїнського мовно-літературного конкурсу з української мови ім. Т. Шевченка 20.12.2018ІІПономаренко Н.П.
Рибалка Єлизавета -210-іІІ тур Всеукраїнського конкурсу знавців української мови ім. П. Яцика 05.12.2018ІІІЩербак С.О..
Худенко Аліна -208-еІІ тур Всеукраїнського конкурсу знавців української мови ім. П. Яцика 05.12.2018ІІІПономаренко Н.П
Гаврилів Анна-310 іІX студентська конференція СумДУ «Перший крок у науку» 25 лютого 2018 р.ІІІОвсянко А.М.
Теницький Ол3ксандр-310ІX студентська конференція СумДУ «Перший крок у науку» 25 лютого 2018 р.ІІІОвсянко А.М.
Черняк Олена-310-іІX студентська конференція СумДУ «Перший крок у науку» 25 лютого 2018 р.ІІІОвсянко А.М.
Почкун Анастасія-410іІX студентська конференція СумДУ «Перший крок у науку» 25 лютого 2018 р.ІІІАнанченко Ю.М.
Філатова Марія-310іІX студентська конференція СумДУ «Перший крок у науку» 25 лютого 2018 р.ІРовна А.В.
Рубцова Анастасія 310іІX студентська конференція СумДУ «Перший крок у науку» 25 лютого 2018 р.ІРовна А.В.
Чмутенко Анна 310іІX студентська конференція СумДУ «Перший крок у науку» 25 лютого 2018 р.ІРовна А.В.
ДериземляІX студентська конференція СумДУ «Перший крок у науку» 25 лютого 2018 р.ІІКрамінська Г.В.
Глуховцов Дмитро-210-іІІ (обласний ) олімпіади з української мови 15 березня 2018 рІІГуржій С.М.
Хрущов Костянтин-210іІІ (обласний ) олімпіади з англійської мови 21 березня 2018 рІКосова Т.М.
Макушенко Валерія-110іІІ етап Всеукраїнської олімпіади з математики 28 березня 2018 рІ ( ІІІ місце в ІІІ етапі, м. Львів)Вороніна Н.К.
Харченко Діана-108еІІ етап Всеукраїнської олімпіади з математики 28 березня 2018 рІІВороніна Н.К.
Теницький Олександр-310іІІ етап Всеукраїнської олімпіади з інформатики 27 березня 2018 рІ (ІІІ місце в ІІІ етапі, м. Кривий Ріг)Лобова В.В.
Шкарупа Даніїл-110-іІІ етап Всеукраїнської олімпіади з інформатики 27 березня 2018 рІІСтайко В.В.
ТкаченкоВолодимир104-хІІ етап Всеукраїнської олімпіади з хімії 22 березня 2018 рІІІПальмова І.О.
Радько Вікторія - 308 – еБрейн-ринг з економ. Теорії 18.04.2018 рІІКрамінська Г.В.
Швець Анна - 308 – еБрейн-ринг з економ. Теорії 18.04.2018 рІІКрамінська Г.В.
Богданець Вікторія-208 еБрейн-ринг з економ. Теорії 18.04.2018 рІІКрамінська Г.В.
Левенець Лілія – 208 – еБрейн-ринг з економ. Теорії 18.04.2018 рІІКрамінська Г.В.
Дубович Роман – 208 – еБрейн-ринг з економ. Теорії 18.04.2018 рІІКрамінська Г.В.
Харченко Діана-108-еІІ етап Всеукраїнської олімпіади з фізики 26 квітня 2018 рІІІКомар Н.Д.
Верещага Сергій-308еЗимова бізнес – школа на базі Конгрес – центру СумДУ 12-13 січня 2018 р. Бізнес – проект «Хостел LIS»ІСкороходова Л.І.
Медведєва Катерина-210іОбласний конкурс з краєзнавства 19 квітня 2018 Номінація «Історія малої батьківщини»Якущенко О.А.
Грищенко Владислав-210іОбласний конкурс з краєзнавства 19 квітня 2018 Номінація «Історія малої батьківщини»Якущенко О.А.
Райко Дмитро-210іОбласний конкурс з краєзнавства 19 квітня 2018 Номінація «Історія малої батьківщини»Якущенко О.А.
Лебединець Катрін-308-еВсеукраїнський конкурс робіт талановитої молоді у сфері грошей, фінансів та банківської справи КНЕУ 18.05.2018Диплом ІІст.Скороходова Л.І.
Пивоваров Антон-101-оІІ Всеукраїнська інтернет – олімпіада «На урок з хімії» 07.11.2018Диплом ІІст.Пальмова І.О.