Хімічна магія: юні таланти з МФК СумДУ перемогли на всеукраїнській онлайн-олімпіаді

Уявіть собі світ, де молекули танцюють, а атоми співають. Світ, де хімія – це не просто наука, а справжня магія. Саме в цьому світі живуть і творять машівці, які долучаються до змагань з цієї загадкової науки!

На платформі «На урок» проходила XХ Всеукраїнська олімпіада «Зима 2024». Студенти МФК СумДУ з великим задоволенням та цікавістю взяли  участь в олімпіаді з хімії.

Серед срібних призерів – Олександр Голубков (студент спеціальності «Технологія обробки матеріалів на верстатах і автоматичних лініях») та Роман Луговський (студент спеціальності «Комп’ютерні науки»).

Особлива подяка викладачеві хімії Інні Олександрівні Пальмовій, яка щиро ділиться своїми знаннями, запалює в серцях студентів іскри зацікавленості предметом та надихає на нові вершини!

Разом ми зможемо все!