XVI Всеукраїнська інтернет-олімпіада «На Урок» (Зима 2024) з української мови та літератури: перемоги машівців

Сьогодні українська мова вкотре в історії довела свою значущість. Особливу актуальність має твердження про те , що мова – це ДНК нації, засіб ідентифікації українців. В умовах сьогодення проведення олімпіади з української мови та літератури є вкрай важливим, адже це не лише змога для кожного перевірити свої знання, але й важливий аспект патріотичного виховання молодого покоління. Рідна мова допомагає відчути свою приналежність до української нації та нести іншим людям свою власну культуру.

Необхідною в час війни є потреба в розвитку інтелектуального потенціалу, бо саме він у майбутньому буде покликаний розвивати нашу державу.

Студенти Відокремленого структурного підрозділу «Машинобудівний фаховий коледжу СумДУ» активно долучилися до змагань у знаннях з української мови та літератури на освітній платформі «На Урок».

Серед призерів

диплом І ступеня: Валерія Будьонна, Максим Железняк, Михайло Хоружий, Анна Чупрун.

диплом ІІ ступеня: Андрій Горбань, Максим Грищенко, Богдан Клок, Софія Лазаренко, Максим Латіфов, Марія Тверезовська, Денис Малик.

диплом ІІІ ступеня: Ярослава Бекреньова, Богдан Кас’янов, Іван Федорченков, Сергій Апакідзе.

Вітаємо здобувачів освіти на їхніх наставників з підкоренням олімпіадних вершин! Нових перемог!