Співпраця МФК СумДУ з МАН України

21 лютого 2024 р. стартував ІІ етап Усеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідних робіт учнів-членів МАН. До цього етапу було допущено Дар’ю Черняєву, здобувачку освіти Лебединського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1. Наталія Пономаренко була науковим консультантом цієї роботи

Дар’я виборола перемогу у ІІ етапі у секції зарубіжної літератури, посівши ІІІ призове місце.

«З територіальним відділом маємо досвід співпраці. Зазвичай як спікера школи журналістики. Цьогоріч випробувала себе в ролі наукового консультанта. Написанню наукової роботи заважали постійні тривоги, перебої зі світлом, напружена ситуація в країні…  Це вносило свої  корективи. Але різдвяна тема додавала дива! Дар’ї бажаю не зупинятися на досягнутому, продовжувати працювати, мріяти та здобувати нові перемоги!» – ділиться враженнями Наталія Пономаренко.

У часи невизначеності, в умовах воєнного стану, ми єднаймося та працюємо заради Перемоги!

Усе буде Україна!