Машівські буктрейлери – серед найкращих!

«Book fashion» – щорічний Усеукраїнський фестиваль серед студентів та школярів на розробку та просування в інтернеті буктрейлерів і промороликів. Змагання проходять увосьме. Роботи можна було надіслати за різними номінаціями: трейлер до твору за шкільною програмою; трейлер до художньої книги; трейлер до дитячої книги; трейлер до «розумної» книги (наукової, науково-популярної); трейлер до ділової/бізнес книги, нон-фікшн; трейлер до книги у жанрі фантастики; трейлер до патріотичної книги (військової, історичної); трейлер до книги-переможця міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова».

Члени гуртка «Культуромовна особистість журналіста» (керівник – Наталія Пономаренко) доєдналися до конкурсу буктрейлерів.

За підсумками роботи журі машівці мають перемоги:

Номінація «Буктрейлер до патріотичної книги»:

ІІІ місце – Карина Завдов’єва та Маргарита Гойко (альманах «Мова єднання»).

ІІІ місце – Анастасія Страшок та Мирослав Деревянко «Відомі невідомі Суми»

Номінація «Буктрейлер до дитячої книги»:

ІІ місце – Карина Лопандя (книжка-іграшка для дітей від 2 років)

Номінація «Трейлер до «розумної» книги (наукової/науково-популярної):

І місце – Анастасія Дядченко (видання «Леся на Сумщині»).

ІІ місце – Мирослав Дерев’янко та Карина Завдов’єва (видання «Машинобудівний коледж: кроки становлення та розвитку, динамічне сьогодення».

ІІ місце – Єгор Савченко та Карина Завдов’єва (мультимедійний словник з інфомедійної грамотності)

Церемонія оголошення переможців Bookfashion можна переглянути за покликанням: 2023https://www.youtube.com/watch?v=itV8ZBS6ABA.

Щиро вітаємо переможців, наставника! Бажаємо подальших успіхів у втіленні творчих та оригінальних ідей!