Визначений переможець І туру фотоконкурсу «Моя нескорена Україна»

Протягом березня-травня науково-методичним центром ВФПО проводиться Всеукраїнський фотоконкурс «Моя нескорена Україна». Наразі завершився І тур конкурсу, у якому взяли участь студенти нашого коледжу.

З 1 лютого по 20 квітня 2023 року серед студентів 1-4 курсів відбувся І тур фотоконкурсу-виставки «Моя нескорена Україна».

Для оцінювання подано 30 конкурсних робіт, у кожній роботі містились глибокі емоції авторів, їхні мрії та переживання.

Рішенням журі визначено призерів конкурсу, а відкритим голосуванням переможця І туру фотоконкурсу-виставки «Моя нескорена Україна»:

І місце – Марія Федорчук, третьокурсниця спеціальності «Журналістика».

ІІ місце – Діана Бербушенко та Єлизавета Шиян, першокурсниці спеціальності «Журналістика».

ІІІ місце – Дар’я Шевченко, другокурсниця спеціальності «Комп’ютерні науки».

Робота Марії Федорчук надіслана на електронну адресу ДУ «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти».

Бажаємо юним фотоаматорам нових вдалих робіт, нових перемог в українських фотоконкурсах і на міжнародних майданчиках!

Маріє, перемоги!