Як працює радіо: дізнавалися машівці журналісти

7 травня – Міжнародний день радіо.
Як працює радіо? Яка його роль у вирі подій? Як розвивається радіожурналістика й радіовиробництво сьогодні?
Про все це дізналися студенти-другокурсники спеціальності 061 Журналістика, відвідавши радіостудію СумДУ.
Найцікавішими місцями студентів водила Юлія Коваль, викладач МФК СумДУ.
Побачивши технічну складову не обійшлося і без мінілекції. До того ж акулам пера дали можливість узяти участь у процесі створення контенту.
Машівці отримали неймовірне задоволення від екскурсії. Зарядилися позитивною енергією та готові до продуктивної праці.
Своїми враженнями поділилася студентка другого курсу Ольга Ларіонова: “Це чудова нагода побачити весь процес зсередини, адже я давно спостерігаю за проєктами СумДУ. Мені здається, що працювати там дуже комфортно, хотілося б сюди повернутися уже в якості співробітника”.
Пані Юлія наголосила, що хоче, аби студенти взяли участь у створенні проєктів на постійній основі, адже талановита та цілеспрямована молодь – це запорука процвітаючої країни.

Наталія Токаренко