We are highly recommend to study at Machine building professional college of SSU!

До 105-річниці ВСП «Машинобудівний фаховий коледж СумДУ» у   рамках тижня циклової комісії соціально-гуманітарних дисциплін викладач   англійської мови Тетяна Косова зі студентами 113-ж групи під час онлайн-заняття ознайомилися з історією створення закладу.

Родзинкою стали дебати «Навчання в коледжі: за та проти». На початку модератор презентувала авторське відео «Коли не було онлайну»  англійською мовою про коледж та студентське життя. У ході дебатів з’ясували,   навіщо   потрібно   навчання   та   чим   навчання   в   коледжі   відрізняється   від   навчання   в   школі.   Студенти   групи   підготували плакати та презентації, які безапеляційно довели, що вони не даремно   обрали наш коледж, де навчаються із задоволенням.

Тож,   вступайте   до   МФК   СумДУ   та   долучайтесь   до   великої   та   дружньої   родини   машівців!

«We   are   highly   recommend   to   study   here!  Дуже   рекомендуємо   навчатись   саме   тут,   в   Машинобудівному   фаховому   коледжі   СумДУ!»   – одноголосно   констатували наші журналісти-першокурсники.