Студенти та викладачі МФК СумДУ – активні учасники освітніх спільнот України!

10 грудня 2021 року відбулося онлайн-засідання творчої спільноти «Медіавчитель» освітньо-дослідницького центру «МЕДІА&ВЧИТЕЛЬський кампус», членами яких є і викладачі-машівці (Наталія Пономаренко, Світлана Гуржій, Наталія Орленко).

У ході засідання підбили підсумки реалізації грантового проєкту «МЕДІА&ВЧИТЕЛЬський кампус», до якого активно долучилися студенти спеціальності 122 і 061 під керівництвом Наталії Пономаренко та окреслили нові плани щодо реалізації нового грантового проєкту “МЕДІА&КАПСУЛИ”.

Проєкт  «МЕДІА&КАПСУЛИ»   є складником міжнародного проєкту «Learn to Discern in Schools – National Rollout //Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність національне розгортання», що виконується Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX) за підтримки Посольств США та Великої Британії, у партнерстві з Міністерством освіти і науки України та Академією Української преси.@

На засіданні ТС «МЕДІА&ВЧИТЕЛЬ» обговорювали сталість і наступність проєкту; програму діяльності за грантом; підготовку методичних матеріалів для капсул «Медіаграмотність», «Критичне мислення», «Соціальна толерантність», «Стійкість до впливів, фактчекінг» та ін.

Долучайтеся до нашої інфомедійної родини МФК СумДУ задля популяризації медіаграмотності!