Економісти & Математика: необхідність чи стереотип?

Той, хто хоче бути економістом, першочергово повинен любити і добре знати математику. Цей предмет важливий для будь-якого економіста, адже ця професія безпосередньо пов’язана з цифрами, графіками, формулами та статистичними даними.

Для студентів спеціальності 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність МФК СумДУ математика не складна, адже вибір професії зроблено осмислено!

А навчання в МФК СумДУ вибудувано на ґрунті взаємозв’язку дисциплін усіх циклів з обраною професією.

29 листопада 2021 року в межах тижня спеціальності 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність викладачка «Вищої математики» Ірини СОТНИК провела інтерактивно-практичне онлайн-заняття з теми «Використання похідної для розв’язання економічних задач».

Студенти 208-е групи дослідили використання похідної в ході розв’язання окремих видів економічних задач, застосували творчий підхід до виконання завдань та високий рівень знань з дисциплін «Вища математика» та «Економіка підприємства».

Якщо економіка – це ваша мрія, то Ви, безсумнівно, знайдете себе, навчаючись у МФК СумДУ!