Край, у якому я живу…

Навесні цього року лабораторія літературного краєзнавства (СумДПУ ім. А.С.Макаренка)  оголосила конкурс проєктів “Кращий філолог-краєзнавець” із  інфомедійним компонентом.

Серед учасників конкурсу здобувачі освіти та освітяни.

Від МФК СумДУ до конкурсу долучилася викладач Наталія Пономаренко, яка презентувала фрагмент конспекту “Леся Українка та Сумщина”, та студентка 111-і групи спеціальності 122 Комп’ютерні науки Анастасія Дядченко Настюха Дядченко з проєктом-мультфільмом “Леся і Косівщина”.

“Ми з Наталією Петрівною працювали разом і вклали в конкурсні роботи багато праці і душі. У процесі роботи над проєктом я дізналась багато нового про перебування Лесі Українки на Сумщині. Тому вважаю, що подібні конкурси є дуже корисними та пізнавальними для студентів, адже розкривають наш, студентів, мистецький потенціал та сприяють більш шанобливому ставленню молоді до історії рідного краю”, – ділиться враженнями Анастасія.

Кожна праця – винагороджена: Анастасія Дядченко посіла друге місце, а Наталія Пономаренко – перше!

Вітаємо!

Любіть рідний край, як любимо його ми!