Коли знаєш, з чого їх почати!

Щорічно члени гуртка “Культуромовна особистість журналіста” (керівник – Наталія Пономаренко) беруть участь в обласному конкурсі студентської творчості “Студліт”.

Серед призерів та переможців за час існування конкурсу випускники та нинішні студенти МФК СумДУ: Анна Швець та Аліна Худенко Алина Вода (спеціальність “Підприємництво, торгівля та біржова діяльність”); Анна Чмутенко Ann Chmutenko (спеціальність “Комп’ютерні науки”); Каріна Смик Karina Smyk,  Анастасія Якубовська Anastasia Yakubovskaya, Емма Ніколетта Серсер, Владислава Кудєльник Владислава Кудєльник, Аріна Столбцова Arina Stolbtsova (спеціальність “Журналістика”).

Неабиякою приємністю стало те, що твори молодих авторів увійшли до збірки кращих поетичних та прозових творів конкурсу!

Реалізації ваших задумів та натхнення!!! Чекаємо нових творінь!