Економісти МФК СумДУ підкорюють олімпіадні вершини!

Протягом лютого-березня 2021 року на базі кафедри обліку та аналізу Національного університету «Львівська політехніка» проходила олімпіада з бухгалтерського обліку серед студентів коледжів і технікумів – випускників ОКР «молодший спеціаліст», яка відбувалася дистанційно.

До участі в олімпіаді долучилися студенти коледжів і технікумів, які навчаються за спеціальностями економічного та управлінського спрямування.

Серед охочих безперечно і студентки МФК СумДУ: Дар’я Свірідова, Ганна Гребенюк та Олександра Миколенко (наставник – Лідія Скороходова). Конкурсанток від нашого коледжу не злякали компетентні конкурентки-бухгалтери, а навпаки це дало поштовх до боротьби!

Олімпіада проводилася у формі тестування та розв’язання практичних завдань з теорії бухгалтерського обліку, фінансового обліку та оподаткування за два тури.

Вітаємо учасниць з гідним результатом! Подальших звершень!