Кава з поліцейськими

09.04.2021р. на платфориі Google meet  відбулася відеоконференція “Кава з поліцейськими».

Цього разу “каву пили” майбутні програмісти – першокурсники МФК СумДУ.

Під час зустрічі студенти 111-і групи (керівник групи – Оксана Якущенко) спілкувалися з Мариною Горьковською, старшим лейтенантом, інспектором сектору зв’язку з громадськістю управління патрульної поліції Сумської області.

Пані поліцейська розповіла підліткам про основні аспекти правової відповідальності та акцентувала на негативному впливі соціальних мереж.

Учасники зустрічі отримали відповіді на питання, що їх хвилювали щодо заявленої теми, у неформальній обстановці.

«Для нас дуже важлива профілактична робота серед підлітків. Діти відкриті саме у дружньому просторі – за круглим столом», – зазначила Марина Горьковська.

«Завдяки такій комунікації ми розуміємо, що поліція – це не тільки сервіс, це і друг, і порадник, який може розповісти про зміни, розтлумачити правові норми та допомогти вирішити конфліктні ситуації», – ділиться враженнями студент 111-і групи Олександр  Босик.