Проєкт «Улюблена дитяча книга»

Ти, кохана книжко, учиш нас, навчаєш,

Про усякі дивні речі нам оповідаєш!

– Тож гукнімо, діти: “Нашій книжці – слава!

В ній наука і розвага, втіха і забава!”

Ю. Шкрумеляк

2 квітня – у день народження великого казкаря Ганса Крістіана Андерсена – відзначається Міжнародний день дитячої книги.

Майбутні редактори (студенти 4 курсу спеціальності 061 Журналістика) активно долучилися до святкування – створили проєкти про улюблені дитячі книги та дитячих письменників, підбиваючи підсумки вивчення дисципліни “Редагування дитячої та художньої літератури” (викладач – Наталія Пономаренко).

Серед улюблених письменників майбутніх акул пера – Іван Малкович, Всеволод Нестайко, Олена Пчілка, Сашко Лірник, Шарль Перро, Астрід Лінгред, Туве Янссон та багато інших.

На фото – деякі з робіт проєкту “Улюблена дитяча книга” студентів 413 групи.

Довідково. Цим святом підкреслюється надзвичайно важлива роль дитячої книги у формуванні духовного та інтелектуального обличчя нових поколінь Землі. Свято встановлене з ініціативи та за ухвалою Міжнародної ради дитячої книги. Цього дня вручають і Міжнародну премію імені Х. К. Андерсена за видатний внесок у дитячу літературу найкращим письменникам і художникам-ілюстраторам дитячої книги. Для авторів дитячої літератури премія Андерсена є найпрестижнішою міжнародною нагородою. Часто її називають Малою Нобелівською премією.