Обмін досвідом викладачів суспільно-гуманітарних дисциплін на всеукраїнському рівні

25 березня 2021 року викладачі ВСП “Машинобудівний фаховий коледж СумДУ” взяли активну участь у VІІІ Всеукраїнській науково-практичній конференції «АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ МЕТОДИКИ ВИКЛАДАННЯ СУСПІЛЬНИХ ТА ГУМАНІТАРНИХ ДИСЦИПЛІН В УМОВАХ РОЗБУДОВИ СУЧАСНОЇ ШКОЛИ».
До заходу долучилися представники закладів освіти різних рівнів з усіх куточків України.
Учасників об’єднала єдина мета обговорення актуальних проблем викладання суспільних та гуманітарних дисциплін. Дискусії точилися над проблемами, які об’єднують ЗЗСО, ЗФПО та ЗВО.
Наталія Пономаренко, викладач спеціальності 061 Журналістика, презентувала досвід імплементації інфомедійної грамотності в освітній процес закладу фахової передвищої освіти на прикладі Машинобудівного фахового коледжу СумДУ.
Оксана Якущенко, викладач суспільно-гуманітарних дисциплін, презентувала досвід використання технології критичного мислення на заняттях гуманітарного циклу.
Конференції такого рівня слугують обмінові науковим і методичним досвідом, употужнюють наукові контакти між дослідниками, сприяють розвиткові української методики.