Відеолекція Україна (Суми) – США (Нью-Йорк)

31.03.2021р. відбулася “гостьова лекція” для студентів четвертого курсу спеціальності 061 Журналістика МФК СумДУ з журналістської етики (викладач – доктор філософії Наталія Пономаренко).

Запрошений спікер – Daria Phomenko, бакалавр спеціальності “Раннє дитинство та спеціальна освіта, жінки та гендерні дослідження” (Нью-Йорк, США).

Тема розмови є надто складною, актуальною та важливою для успішної діяльності спеціалістів сфери комунікації – “Журналістські стандарти для етичного висвітлення питання гендеру”.

У ході розмови окреслили проблеми дискримінації людини за ознаками сексуальної орієнтації, соціального походження та гендеру в сучасному медіадискурсі України та США.

Враження студентів від заннятя: https://www.facebook.com/…/permalink/725606741444541/

Наївно очікувати, що загальна ситуація з дискримінацією в Україні зміниться відразу і в цю хвилину. Не менш важливо, щоб ми почали з себе та свого ставлення до тих, хто нас оточує, незалежно від національності, мови, релігії, кольори шкіри, сексуальної орієнтації!

Будьмо взаємнокрасивим! (Ліна Костенко)