Тиждень спеціальності «Металургія»

З 15 по 19 лютого 2021 року тривав тиждень спеціальності «Металургія».

У межах тижня було здійснено випуск стінних газет студентами 306-л та 406-л груп, присвячених ливарному виробництву, зустріч студентів 406-л групи з представниками кафедри «Прикладне матеріалознавство та ТКМ» Сумського державного університету, на якій майбутні випускники отримали інформацію про навчання в університеті. Також студенти 406-л групи взяли участь у грі-вікторині на знання ливарного виробництва. Переконливу перемогу здобула команда Леоніда Верещака. Під час гри студенти мали змогу продемонструвати знання, отримані при вивченні спеціальних дисциплін, логічне мислення та швидкість реакції. Команда-переможець та найбільш активні учасники гри отримали солодкі призи.

Зі студентами першого курсу спеціальності було проведено бесіду на тему «Моя майбутня професія».

Студенти 306-л групи взяли участь у конкурсі повідомлень на тему «Спеціальність очима студентів». Вони написали, чому обрали саме цю спеціальність, що найбільше подобається їм у коледжі, та поділилися своїми планами на майбутнє. Найкращим стало повідомлення Данііла Баранова.