Наукові злети до Міжнародного дня рідної мови

18 лютого 2021 року викладачі та студенти Машинобудівного фахового коледжу Сумського державного університету долучилися до Всеукраїнської науково-практичної конференції з міжнародною участю педагогічних, науково-педагогічних працівників та студентів «СУЧАСНІ СТРАТЕГІЇ ФОРМУВАННЯ УКРАЇНСЬКОМОВНОЇ ОСОБИСТОСТІ».

Наталія Пономаренко, викладач коледжу, доктор філософії, поділилася досвідом впровадження в освітній процес МФК СумДУ інфомедійної грамотності.

Аріна Столбцова, студентка 4 курсу спеціальності 061 Журналістика МФК СумДУ окреслила результати дослідження з теми: «Функційно-комунікативна сфера сучасної субмови журналістів» (керівник – Н.Пономаренко).

Поки жива мова в устах народу, до того часу живий і народ. І нема насильства нестерпнішого, як те, що хоче відірвати в народу спадщину, створену незчисленними поколіннями його віджилих предків (Костянтин Ушинський).