Економічний брейн-ринг у МФК СумДУ

8 квітня 2014 року першокурсники-економісти МФК СумДУ випробували свої знання, долучившись до економічного брейн-рингу.

Модерували змагання – Галина Крамінська та Валентина Линець, викладачі спеціальності «Підприємництво та торгівля» МФК СумДУ.

Студенти відповідали на питання, які потребували знань основ економічної теорії, сучасного стану економіки й суспільства. Під час проведення брейн-рингу машівці-економісти мали можливість виявити креативність, ініціативу, кмітливість, продемонструвати командний дух, винахідливість, знання економічних дисциплін.

Перемогу здобула команда в складі Назара Несторенка, Дениса Малюка, Сергія Апакідзе і Жанни Бедрик.

«Ми із задоволенням узяли участь у грі. Питання були цікаві, змушували замислитися. Захід пройшов активно, весело, але разом з тим у цікавій та запеклій боротьбі», – ділиться враженнями Катерина Кидик, студентка 108-е групи.

Вітаємо переможців та учасників брейн-рингу!

Бажаємо наполегливості у навчанні, терпіння та нових перемог.