Від ідеї до бізнесу крокували машівці-економісти

Ви давно планували започаткувати стартап? Втомились працювати на когось і мрієте про власну справу? Долучайтеся до когорти машівців – і Ви впевнено реалізуєте свою мрію!

Перший крок до замисленого для другокурсників-економістів – тренінг «Від ідеї до бізнесу» Богдана Ковальова, кандидата економічних наук, доцента кафедри «Економіки, підприємництва та бізнес адміністрування» СумДУ, у співдії з викладачами спеціальності 076 Підприємництво та торгівля МФК СумДУ Тетяною Очковою та Лідією Скороходовою.

Теорія не була основою розмови, у центрі уваги був практичний досвід.

У ході розмови майбутні економісти змогли методом мозкового штурму  активізувати набуті знання зі спецдисциплін. Ці напрацювання вони мають можливість викласти в курсовій роботі з дисципліни «Підприємницька діяльність».

Не бійтеся втілювати свої ідеї, а гроші під них знайдуться, якщо правильно обрати бізнес-підхід, знання про який Ви отримаєте під час навчання в коледжі!