Про використання нейромереж у вивченні мови говорили на обласному методичному об’єднанні викладачів іноземної мови ЗФПО Сумщини

20 березня 2024 р. відповідно до плану роботи обласних методичних об’єднань ЗФПО Сумської відбулося онлайн-засідання ОМО викладачів іноземної мови.

Нейромережі стали провідною темою обговорення. Під час засідання обговорили такі питання:

• «Академічна мобільність – крок до якісної освіти» (спікер – Оксана АНДРУЩЕНКО, викладач ВСП «Роменський фаховий коледж КНЕУ ім. В.  Гетьмана»);
  • «Використання платформи хTiles в роботі викладача» (спікер – Яна КОЛОМІЄЦЬ, викладач ВСП «Машинобудівний фаховий коледж СумДУ»);
  • «Нейромережі – чарівна скринька з нескінченним запасом креативних ідей» (спікер – Тетяна Косова, голова ОМО, викладач ВСП «Машинобудівний фаховий коледж СумДУ»);
  • «Педагогічний потенціал штучного інтелекту в навчанні англійської мови» (спікер – Іван ІВАНОВ, автор цифрового контенту, розробник платформи «Уміти», сервісу «Мій квест», тренер з інформаційних технологій в освіті, керівник в Центрі нової освіти, сертифікований учитель-експерт в Microsoft Ukraine).

«Засідання пройшло на високому методичному рівні, у доброзичливій та творчій атмосфері. Зустріч дала можливість ознайомитися з різноманітними сучасними тенденціями щодо вдосконалення викладання іноземної мови. Сподіваємось, що педагогічний потенціал штучного інтелекту стане справжньою знахідкою в роботі та навчанні англійської мови», – ділиться враженнями Наталія Комар, методист базового коледжу.

Вдячні всім присутнім за відповідальність, небайдужість, щирі емоції та любов до своєї справи.