Бінарне заняття в МФК СумДУ: упевнений крок до IT-професії

Першокурсники-програмісти почали занурення в обраний фах з вивчення дисципліни «Технології». «Пірнати» у сферу професії студентам 110-і та 111-і допомагали викладачі Ольга Дорошкова та Анна Ровна.

Під час бінарного заняття, що відбулося 18 березня, майбутні айтішники шукали спільне й відмінне між ІТ-продуктом та аутсорсом, аналізували застосунки, потреби споживачів, увагу також зосередили на етапах проєктування та планування на прикладі математичних моделей, їхніх різновидів, зупинилися на їхній ролі в процесі реалізації ІТ-продукту.

«Продукт та аутсорс в IT як екстраверти та інтроверти у світі людей. Продуктові компанії ми зазвичай уявляємо острівцем стабільності, але заразом і джерелом одноманітності. Аутсорс натомість дивує різноманіттям проєктів і технологій, та водночас — ризиками втратити проєкт чи замовника», – розповідає про почуте на занятті Богдан Клок, студент І курсу спеціальності 122 Комп’ютерні науки

Захопливий світ ІТ відкривається сьогодні special for you!

Доєднуйся до машівскої родини!