Завершився тиждень спеціальності «Металургія», який тривав з 19 по 23 лютого.

Студенти 3 і 4 курсів зустрічались з представниками кафедри ПМ і ТКМ Сумського державного університету. Оксана Гапонова та Надія Харченко поділилися з металургами дуже цікавою і корисною інформацією про навчання на спеціальності «Матеріалознавство». Студенти із задоволенням переглянули відеофільм про Сумський державний університет, бо більшість з них планують продовжити здобування освіти саме у цьому закладі.

Студенти-першачки виявили непогані знання, взявши участь у вікторині «Що визнаєте про метали?»

А студенти старшого курсу змагались за звання кращого знавця спеціальних дисциплін. Змагання довелось продовжувати в укритті, але це не завадило нам виявити переможця. Ним став Руслан Спаський, який отримав солодкий приз.

Студент 3 курсу Павло Смірнов під керівництвом викладачів Інни Гальченко та Віти Павленко підготував тези на Всеукраїнську науково-технічну конференцію на тему «Застосування кріотехнології у ливарному виробництві».

А ще ми розповсюдили запрошення на навчання за спеціальністю «Металургія» на сторінках загальноосвітніх шкіл міста Суми.

Щиро дякуємо усім, хто брав участь у наших заходах!