Надходження в бібліотеку спеціальності «Журналістика»

Майбутні журналісти, а сьогодні – студенти МФК СумДУ, працюють над позиціонуванням себе в соцмережах.

Для цього багато читають, а прочитане – втілюють у життя.

Маємо гарну новину – бібліотечка спеціальності поповнилася чудовим виданням – книгою «Ефективність» Віталія Голубєва, секретаря Національної спілки журналістів України.

Книга “Ефективність” – саме для тих, хто ставить перед собою ці та подібні питання.

Соцмережі, месенджери, електронна пошта, підготовка текстів, зустрічі й наради – це те, чим живе читач книги “Ефективність”. Людина, яка працює з інформацією, яка живе в інформаційному світі. А книга розповідає про те, як зробити це життя продуктивнішим. Але мало досягнути успіху у професії – потрібно ще й вміти тримати баланс між професійним та особистим.

Автор впевнений: успіх – це гармонія. І на сторінках книги ділиться власним досвідом батька трьох маленьких донечок, який встигає працювати головним редактором, викладати в університеті, проводити тренінги й виступати на форумах у різних містах, писати статті для професійних видань… і спати не менше 8 годин на добу.

Усім, кого цікавить професійна та особиста ефективність – читати обов’язково!

Машівці радять!