Розпочинаємо інфомедійний 2024 рік у МФК СумДУ

9 січня 2024 року Наталія Пономаренко, викладачка МФК СумДУ, провела майстерку з інфомедійної грамотності «Як не потрапити на інформаційну міну в час війни» для колективу Лебединського фахового медичного коледжу імені професора М.І. Ситенка на запрошення директорки Жанни Смолової.

У ході зустрічі говорили про медіаграмотність під час війни, про наші емоції, коли ми сприймаємо інформацію, про експертів, які підтверджують чи спростовують її. Дійшли висновку: медіаграмотність актуальна, а наше завдання навчитися бути медіаграмотними та навчити своє оточення.

«Дякую учасникам, колективу медколеджу, за залученість, спільнодію та атмосферу зацікавленості», – резюмує медіатренерка Наталія Пономаренко.

А учасниця Ірина Нечваль, викладачка мови, додає: «Дякую за навчання, яке сьогодні вкрай необхідне! Тренерка зуміла надихнути й мотивувати!».

Нехай медіаграмотні передбачення здійсняться!