Чергова олімпіада – чергові переможці серед машівців!

Предметні олімпіади – це особливе випробування, яке не просто тестує знання здобувачів освіти, а й гартує їхню зібраність та самостійність.

Олімпіада з історії – це вид змагання, що стимулює потяг студентів до самоосвіти, виховує наполегливість, поглиблений інтерес до предмета, уміння долати труднощі, виробляє навички роботи з довідковою та науково-популярною літературою.

Студенти різних спеціальностей Машинобудівного фахового коледжу СумДУ долучились до XIX Всеукраїнської інтернет-олімпіади «На Урок» (Осінь 2023) з історії. Кожен учасник спробував свої сили та позмагався за титул переможця і звання кращого знавця історії

Вітаємо призерів:

Диплом І ступеня: Артем Шевельов (201-о), Артем Максименко (201-о), Максим Головчак (201-о), Олександр Голубков (202-о), Діана Петренко (208-е), Валерія Базильська (208-е).

Диплом ІІ ступеня: Назар Педченко (201-о), Ілля Недайвода (201-о), Даніїл Литвинов (202-о), Євгенія Войцицька (208-е), Ярослав Ткаченко (204-х), Богдан Фесенко (204-х), Олексій Фоменко (214-дв).

Диплом ІІІ ступеня: Роман Жульов (202-о), Назар Коренев (204-х), Кирил Муслієнко (214-дв).

Дякуємо здобувачам освіти та наставнику Оксані Якущенко!

Бажаємо нових звершень!