Серед машівців – стипендіати голови Сумської обласної державної адміністрації

Студентка 3 курсу спеціальності 061 Журналістика МФК СумДУ Ольга Ларіонова отримала почесне звання стипендіата голови Сумської обласної державної адміністрації.

Ольга протягом 2022/2023 н.р.

брала активну участь у студентському самоврядуванні МФК СумДУ,

перемогла в Міжнародному конкурсі учнівської та студентської творчості «Змагаймось за нове життя», що присвячений Лесі Українці (1 місце, номінація «Малюнок»).

Студентка – учасниця гуртка «Культурномовна особистість журналіста»:

співреалізатор Міжнародного проєкту (на конкурсній основі) «МЕДІА&КАПСУЛИ», що є складником міжнародного проєкту «Вивчай та розрізняй: інфомедійна грамотність» та долучилась до створення мультимедійного словника з інфомедійної грамотності;

є співавтором випуску альманаху “Мова єднання”,

є дизайнером та відповідальним за верстку студентської газети “Коледжани”,

є учасницею проєктів #машівці_проти_війни, «Українська мова – це бронежилет нації!», «Мовний форпост Сумщини», “Мрія”,

є незмінною ведучою та співавторкою програм “Новини” та “Гороскоп” телеканалу “МашТV”;

проводить наукові дослідження, результати яких презентувала на XIV студентській конференції “Перший крок у науку”, V Всеукраїнській науково-практичній студентській онлайн-конференції “Наукова спільнота студентів ХХІ століття”.

Вітаємо Олю та бажаємо подальших успіхів у професійному та особистому зростанні!