Свято радості, мудрості, людяності в журналістів МФК СумДУ

І знову вересень… Уся машівська родина відчуває щем і радість, тривогу та очікування.

Розпочався 2023/2024 н.р. Сьогодні студенти-журналісти стали учасниками Всеукраїнської програми ментального здоровʼя «Ти як?», що реалізується за ініціативи Олени Зеленської. Під час зустрічі говорили про відновлення ментального здоров’я людей. Студенти згадували позитивні моменти з літнього відпочинку, розмірковували, чи може настрій впливати на спілкування з людьми.

«Говорили про те, як краще подбати про себе в оточенні стресу та страху, що організм сприймає стрес як фізичну загрозу та реагує на нього так, якби це була бактеріальна або вірусна інфекція. Якщо умови залишаються несприятливими досить довго, зміни ситуації може виявитися недостатньо, щоб вивести нас зі стану  безпорадності», – розповідає студентка-журналістка Інна Чорнойван.

Учимося  піклуватися про себе, чути й розуміти себе, повертати собі відчуття захищеності й контролю. Бо лише свідома й урівноважена людина може захищати себе та інших.

Побажаймо міцних крил для польоту, переможного та мирного, стабільного та цікавого нового навчального року!

#тияк