Розповідаю світові про незламність українців: участь машівців у конкурсі «Я – журналіст»

«Розповідаю світові про незламність українців» – основна тема цьогорічного конкурсу «Я – журналіст», який започаткував секретар Національної спілки журналістів України  Віталій Голубєв.

Конкурс надає можливість учнівській та студентській молоді зробити перший крок до професії журналіста. Цьогоріч учасниками конкурсу стали 808 учнів з усіх областей України та міста Києва, а також 12 країн світу.

«Дякуємо Віталію Голубєву за організацію, тимпаче в такий нелегкий час! Спасибі за неоціненний досвід участі. Цей конкурс – можливість розвивати журналістські навички, висловлювати свою думку!», – розповідає Наталія Пономаренко.

Студенти спеціальності 061 Журналістика Відокремленого структурного підрозділу «Машинобудівний фаховий коледж Сумського державного університету», члени гуртка «Культуромовна особистість журналіста» (керівник – Наталія Пономаренко) представили свої журналістські роботи (фоторепортажі та твори-есе) для участі в ХІІІ Всеукраїнському конкурсі учнівських творчих робіт «Я – журналіст!».

Пишаємося творчими здібностями талановитої молоді нашого коледжу!

Нових звершень!