Обласна школа журналістики: серед спікерів – викладач МФК СумДУ

25 березня 2023 року в режимі онлайн відбулася навчальна сесія обласної школи журналістики Сумського територіального відділення Малої академії наук України.

Учасники заходу – учні 8-11 класів закладів загальної середньої освіти, вихованці закладів позашкільної освіти з різних куточків нескореної Сумщини.

Слухачі обласної школи активно працювали на лекційно-практичних заняттях під керівництвом Наталії Пономаренко та Марини Ячменик.

Наталія Пономаренко, доктор філософії, викладач спеціальності «Журналістика» Відокремленого структурного підрозділу «Машинобудівний фаховий коледж Сумського державного університету» провела заняття «Мова медіа: плекаймо, любімо, шануймо».

Свою співпрацю з майбутніми журналістами спікерка розпочала із ємного посилу: «Мова існує лише тоді, коли вживається! Місія журналіста передбачає свідоме ставлення до мовленнєвої практики та мовної поведінки; журналіст зобов’язаний досконало володіти, як усіма рівнями культури мови, так і комунікативними якостями мовної системи». Учасники захоплено виконували завдання, аналізуючи мову українських журналістів, училися писати владі заголовки, формували словник неологізмів війни. Родзинкою зустрічі стали поради слухачам щодо того, як удосконалювати українську.

Дякуємо всім, хто долучився до роботи школи. Ви надихаєте на плідну роботу та постійне самовдосконалення!

Усе буде Україна!