Війна&Довкілля: погляд машівців

Студенти Машинобудівного фахового коледжу Сумського державного університету відзначені високим рівнем творчих здібностей за оригінальність подання ідеї, як учасники конкурсу плакатів “Війна&Довкілля” України від Європейського Союзу, в рамках проекту “enWAR_mental”, що переймається наслідками озброєних конфліктів на довкілля, їх недопущення та відновлення територій.

Учасниками конкурсу були студенти 1-го й 2-го курсів, спеціальності “Журналістика”: Токаренко Наталія, Кагітіна Діана, Бербушенко Діана та Бондаренко Софія; спеціальності “Хімічне та нафтове машинобудування”: Войтенко Андрій.

Конкурсанти створювали плакат у діджитал-форматі з використанням будь-якого графічного редактора, дотримуючись тематики заходу.

Творчі напрацювання машівців подані до ознайомлення. Бажаємо студентам успіху в розвитку їх творчих здібностей, що невід’ємно поєднується із навчанням!