МАШІВЦІ ВІДЧИНЯЮТЬ ДВЕРІ

День відкритих дверей – це традиційний захід, у межах якого вступники мають змогу отримати необхідну інформацію про навчання в МФК СумДУ та зробити перший крок до своєї освіти в нашому коледжі.

Особливо корисним є захід для абітурієнтів, які ще не визначилися з вибором майбутньої професії або мають сумнів щодо того, з якою саме сферою діяльності пов’язати своє життя.

У ході Дня відкритих дверей абітурієнти мали можливість дізнатися про професії, за якими здійснюється підготовка в МФК СумДУ, та Правила прийому.

На зустрічі була присутня адміністрація закладу, голови циклових комісій викладачів випускових спеціальностей, які надали детальну інформацію щодо професій, ознайомились із матеріально-технічною базою (віртуально), дізнались про освітній процес, перспективи працевлаштування випускників, організацію дозвілля та побуту студентів.

Ми щиро дякуємо усім, хто завітав до нас, незважаючи на складний період у нашій УКРАЇНІ💛💙.

Сподіваємося, що родинна атмосфера заходу не залишила гостей байдужими. Чекаємо абітурієнтів у МФК СумДУ на навчання за «спорідненою»  спеціальністю!

Хто не зміг приєднатися, запрошуємо до перегляду відеозапису: