Навчальна практика майбутніх економістів МФК СумДУ: виклики воєнного стану

Цьогоріч практика студентів спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» проходить дистанційно, зважаючи на воєнний стан. Попри складну й напружену ситуацію в країні, викладачі прикладають максимум зусиль, щоб навіть за таких умов студенти ознайомилися з родзинками обраної професії.

13.06.2022р. відбулася зустрічі з Богданом Ковальовим, кандидатом економічних наук, доцентом кафедри «Економіки, підприємництва та бізнес адміністрування» СумДУ.

На зустрічі було освітлено умови вступу наших студентів до Сум ДУ, написання мотиваційного листа,розглянуто роботу приймальної комісії Сум ДУ, поєднання подальшого навчання в декількох Вишах, та інші актуальні питання подальшого навчання.

очікують від своїх студентів, як завжди, змістовних, яскравих, професійних матеріалів. А практикантам бажають цікавих знайомств, резонансних тем, власного позитивного досвіду в опануванні фаху журналіста.