Бізнес – запорука успіху, а бізнесу навчать у МФК СумДУ!

1 грудня 2021 року економісти-другокурсники зустрілися з доктором економічних наук, професором, експертом з підприємницької діяльності кафедри економіки, підприємництва та бізнес адміністрування СумДУ Олександром Кубатком.

Модерували гостьову лекцію викладачі економічних дисциплін МФК СумДУ Лідія Скороходова та Тетяна Очкова.

Унікальність зустрічі в тому, що Олександр Кубатко є одним із виконавців гранту Європейської комісії кафедри Жан Моне «Законодавчий, економічний та соціальний перехід ЄС до сталого суспільства в межах Індустрії 4.0 та 5.0».

«Сьогодні на зустрічі ми охопили широкий спектр питань… Говорили про все: про стартапи, про бізнес в Україні та його підтримку з боку ЄС… За цю годину я точно переконалася, що професію обрала правильно!» – ділиться враженнями студентка Варвара Козюля.

А Ви в шістнадцять років уже мріяли про майбутній бізнес? Приєднуйтеся до команди машівців – Вам допоможуть втілити мрію в реальність!