Переваги навчання в коледжі!

11 листопада під час тижню ЦК соціально гуманітарних дисциплін викладач англійської мови Тетяна Косова та студенти 110-і групи спеціальності 122 провели цікаве он-лайн заняття з англійської мови на тему «Переваги навчання в коледжі».

Під час заняття з англійської мови студенти:

– вправно використовували в мовленні ключові лексичні одиниці теми «Освіта», виконували лексичні вправи на закріплення знань;

– згадали сторінки історії Машинобудівного фахового коледжу Сум ДУ, подивившись відео матеріал, зроблений та озвучений англійською викладачем;

– згадали  систему навчання в України;

– дізнались більше про освітню систему Великобританії, подивились відео матеріал носія мови з Ю-тубу;

– презентували свої креативні проєкти, презентації, письмові висловлення, постери на тему «Чому слід обирати коледж», озвучили конкретні переваги навчання в коледжі. Підсумовуючи виступи, визначились, що переваги навчання в коледжі на відміну від школи очевидні:

• студент, це той, хто вміє навчатись самостійно,
  • ви стаєте більш само організованими,
  • з’являється додаткова мотивація до навчання,
  • якщо гарно навчатись, отримуватимеш стипендію,
  • круто бути самостійним,
  • можна отримати ґрунтовні базові знання з обраної спеціальності,
  • вчимось долати труднощі,
  • є можливість розвивати здібності та таланти, креативити
  • гарний навчальний план,
  • гарна їдальня, де смачно та недорого готують,
  • прекрасні спортивні зручності,
  • престижний навчальний заклад з модним та сучасним обладнанням кабінетів та лабораторій, ІТ зручності, та ще й в центрі міста,
  • студентське життя,
  • сучасний навчальний заклад, який йде в ногу з часом,
  • толерантні викладачі, професіонали своєї справи.

Зрозуміло, що  все вищезгадане було англійською мовою!

І викладач і студенти залишились задоволеними від заняття, під час якого підкреслили пріоритети та вже зроблений студентами вірний вибір. Вибір – бути студентом і навчатись в одному з найпрестижніших навчальних закладів міста, щоб стати гарним спеціалістом обраної професії.

Студент – звучить круто! А переваги навчання в нашому коледжі –для наших студентів зрозумілі й очевидні!

З Днем Студента! Успіхів в навчанні!