Останній день навчання четвертокурсників спеціальності 186!

Сьогодні останній день навчання поліграфістів-четвертокурсників ….

Попереду залишилась остання сесія, переддипломна практика і фініш – захист диплома.

16.11.2021 року зібралась 414-дв група, щоб вивести формулу успіху життя. Допомагали їм у цьому керівник групи Лідія Скороходова та психолог Яна Коломієць.

У ході дискусії учасники зустрічі дійшли до висновку, що спочатку потрібно отримати досвід, а потім по спіралі знання, що набуті в коледжі переростають у життєвий успіх.

Нині з 14 студентів групи уже 10 студентів працюють за спеціальністю на підприємствах ТОВ «ФАРОР», АТ «Технологія» та АТ «ГУАЛА ПАК України», тобто їхній коледжний досвід уже приніс перший успіх, допоміг зробити перші кроки в дорослому житті.

Бажаємо нашим четвертокурсникам спеціальності 186 Видавництво та поліграфія наснаги та успіхів в подальшому дорослому житті.

Хай щастить!