Зустріч студентів групи 406-л спеціальності 136 «Металургія» з представниками ТОВ «Машдеталь» м.Суми

21 жовтня відбулася зустріч студентів групи 406-л спеціальності 136 «Металургія» з представниками ТОВ «Машдеталь» м.Суми. На цій зустрічі майбутні випускники дізналися про умови праці на підприємстві, продукцію, яка випускається, та отримали пропозиції щодо працевлаштування, оскільки ТОВ «Машдеталь» відчуває гостру потребу у спеціалістах з ливарного виробництва. Деякі студенти в результаті зустрічі вже прийняли рішення зв’язати своє майбутнє з цим підприємством. Отже, для наших студентів відкрилися важливі перспективи в плані проходження виробничої технологічної практики та працевлаштування. Крім того, ми отримали запрошення на екскурсію до ТОВ «Машдеталь», яким із задоволенням  скористаємося.