Відбувся день відкритих дверей

9 жовтня 2021 року ВСП «Машинобудівний фаховий коледж СумДУ»  черговий раз відчинив двері для абітурієнтів, провівши День відкритих дверей у OFFLINE-форматі, з дотриманням усіх карантинних обмежень.

Захід зібрав зацікавлених майбутніх абітурієнтів та їхніх батьків.

Перед ними виступили директор коледжу Микола Антиков, голова приймальної комісії, заступники директора.

Представники МФК СумДУ розповіли присутнім про умови вступу, особливості вступної кампанії, підготовку до складання вступних іспитів та особливості проведення підготовчих курсів.

Наприкінці Дня відкритих дверей для абітурієнтів та їх батьків провели цікаву екскурсію коледжем, зокрема, вони відвідали один з найсучасніших дуальних центрів.

Для того, щоб майбутні абітурієнти хоча б трішки змогли відчути ази професії, ми організували презентації професії у формі майстер-класів.

Якщо ви не встигли на День відкритих дверей, ви можете проконсультуватися за телефонами приймальної комісії коледжу або завітавши до нас.

Покликання на сайт приймальної комісії:

Документи приймальної комісії