Мистецький калейдоскоп Сумщини: участь машівців

Протягом першої половини жовтня лабораторія літературного краєзнавства Інституту іноземної та слов’янської філології Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка проводила обласний конкурс «Мистецький калейдоскоп Сумщини». До активної участі в ньому в різноманітних номінаціях долучилися здобувачі освіти МФК СумДУ.

Учасники представили більше 100 робіт у різних номінаціях. Майстерність, креативність, а ще любов до малої батьківщини – те, чим вирізнялися творчі роботи.

18 жовтня відбулося урочисте підбиття підсумків цього конкурсу. На заході звучали лірика, авторські пісні, гортали сторінки живописної презентації, переглядали краєзнавчі світлини та чудові віртуальні екскурсії по рідному краю.

У номінації «Фото» Дар’я Шевченко (ІІІ курс спеціальність «Комп’ютерні науки») посіла І місце, Софія Бондаренко (ІІІ курс спеціальність «Журналістика»), Марія Федорчук (ІV курс спеціальність «Журналістика»), Олександр Босик (ІV курс спеціальність «Комп’ютерні науки») – ІІ місце.

А в номінації «Відеоролики про Сумщину» редколегія студентського телеканалу «МашTV» посіла І місце.

Керівник-натхненник – Наталія Пономаренко, PhD, викладач.

«Підсумки конкурсу «Мистецький калейдоскоп Сумщини» підтвердили плідну працю здобувачів освіти, які третій рік є членами гуртка «Культуромовна особистість журналіста». Спасибі організатору конкурсу Надії Кириленко, кандидату філологічних наук, доценту Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка за запрошення до участі в конкурсах студентів коледжу», – розповідає керівник гуртка, викладач МФК СумДУ Наталія Пономаренко.

Вітаємо з черговою перемогою вихованців та їхнього керівника.

Бажаємо нових творчих досягнень. Так тримати!!!