Осіння зустріч методистів

Осінній сезон онлайн – засідань обласних методичних об’єднань розпочався  4 жовтня 2023 року із семінару методистів закладів фахової передвищої освіти Сумської області.  У  роботі засідання взяла участь голова Ради директорів ЗФПО Сумської області, директорка ВСП «Класичний фаховий коледж Сумського державного університету» Тетяна Гребеник, яка  тепло привітала методистів із Днем працівника освіти і прийдешнім святом – Всесвітнім днем учителя, наголосила на основних питаннях  у  роботі закладів фахової передвищої освіти в навчальному 2023-2024 році, окреслила основні напрямки роботи в цей нелегкий воєнний час.

Темою зустрічі методистів  було обговорення  нових підходів до атестації у зв’язку із введенням з 1 вересня 2023 року Положення про атестацію педагогічних працівників. На засіданні заслухали виступи спікерів: Марини Іващенко, директорки центру професійного розвитку Класичного фахового коледжу СумДУ,  та Тетяни Пономаренко, методиста Сумського фахового медичного коледжу. Марина Миколаївна  надала  учасникам зустрічі інформацію про всеукраїнський семінар методистів закладів фахової передвищої освіти з питань атестації, що проходив 27 вересня 2023 р. у вигляді діалогу. Учасники  засідання отримали від спікерів відповіді на більшість питань, що їх цікавили.  Марина Іващенко  також запропонувала   і винесла на розгляд свою точку зору щодо критеріїв оцінювання роботи викладачів, що будуть атестуватися. Отже, робота в цьому напрямку продовжуватиметься і надалі.

До нових плідних  зустрічей.