КРУГЛИЙ СТІЛ В МЕЖАХ V ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ВІДКРИТОГО НАУКОВО-ПРАКТИЧНОГО ОНЛАЙН-ФОРУМУ «ІННОВАЦІЙНІ ТРАНСФОРМАЦІЇ В СУЧАСНІЙ ОСВІТІ: ВИКЛИКИ, РЕАЛІЇ, СТРАТЕГІЇ»: участь викладачів МФК СумДУ

20 вересня 2023 року відбувся V Всеукраїнський відкритий науково-практичний онлайн-форум “Інноваційні трансформації в сучасній освіті: виклики, реалії, стратегії”.
Робота наукової події відбувалася в межах таких секцій та напрямів роботи:

•  Активи інноваційного розвитку освіти: технології, методики, ресурси.
  •  Цифровізація освіти на засадах STEM в умовах євроінтеграції.
  •  Позашкільна освіта в умовах воєнного стану.
  •  Інформаційно-цифрові середовища закладів освіти: трансформація, безпека, вплив AI.
  •  Розвиток проєктної діяльності в контексті євроінтеграційних вимог впровадження інновацій у різних екосистемах.
  •  Soft skills як сучасний інструмент можливостей та розвитку кваліфікованого фахівця у повоєнній відбудові України.
  •  Неперервний професійний розвиток дорослих: українські реалії, зарубіжний досвід.
  •  Підготовка кваліфікованих кадрів в умовах війни та повоєнного відновлення України.
  •  Управління адаптивними процесами в освіті в умовах воєнного стану та повоєнного відновлення.

В одній з наукових панелей досвід співпраці МФК СумДУ з Українським мовно-інформаційним центром презентувала викладачка Наталія Пономаренко. У ході виступу акцентувала на продуктах, що були створені у синергії коледж – наукова установа, студенти-програмісти та студенти-журналістика.

Реальні проєкти під час навчання у МФК СумДУ – пріоритет у підготовці випускників машу!