Переможці-машівці Міжнародного конкурсу імені Лесі Українки

Уже стало доброю традицією у МФК СумДУ брати участь у Міжнародному конкурсі учнівської та студентської творчості «Змагаймось за нове життя», що присвячений Лесі Українці.

Уже вкотре машівці демонструють високі результати.

Сьогодні ж радіємо черговим перемогам:

• Ольга Ларіонова (студентка 213-ж групи) – лауреат І премії у номінації «Малюнок».
  • Діана Єфіменко (студентка 213-ж групи) та Анастасія Дядченко (студентка 311-і групи) – лауреат ІІІ премії у номінації «Аудіовізуальний твір».

Вітаємо здобувачок освіти МФК СумДУ та їхнього керівника Наталію Пономаренко з блискучим результатом!

Радіємо, що незважаючи на численну конкуренцію, роботи наших студенток були гідно оцінені!

Дякуємо організаторам Міжнародного конкурсу «Змагаймось за нове життя», присвяченого Лесі Українці! Разом з вами ми продовжуємо розкривати таланти наших здобувачів освіти, популяризувати постать Лесі Українки, плекати любов до творчості українських геніїв.