Серед авторів кращих навчальних посібників з інфомедійним компонентом для здобувачів фахової передвищої освіти – викладач МФК СумДУ!

Протягом квітня-травня 2023 року Інститут модернізації змісту освіти та Спілка Голів обласних рад директорів ЗФПО України ініціювали конкурс навчальних посібників з інфомедійним компонентом для здобувачів фахової передвищої освіти.

Мета конкурсу – сприяти розробленню інноваційного навчально-методичного забезпечення занять, виховних заходів для набуття здобувачами освіти навичок критичного сприйняття, осмислення інформації та аргументованого її використання в комунікації, формування інфомедійної грамотності та оптимізації процесу дистанційного/змішаного навчання.

При відборі кращих посібників враховувалася низка характеристик:  сучасність та відповідність навчальним програмам; інформативність та обсяг публікації; доступність у сприйнятті матеріалу при користуванні посібником студентами; наочність, достатня кількість ілюстрацій; легкість при відкриванні матеріалу на будь-яких пристроях.

Видання оцінювало компетентне журі у складі: Юрій Ївженко (кандидат педагогічних наук, завідувач сектору наукового та навчально-методичного забезпечення підготовки фахових молодших бакалаврів в системі фахової передвищої освіти ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти»); Віктор Паржницький (кандидат педагогічних наук, начальник відділу науково-методичного забезпечення професійної освіти ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти»); Віктор Назаренко (кандидат педагогічних наук, викладач програмування вищої категорії Київського фахового коледжу електронних приладів, доцент кафедри Інженерно-педагогічного факультету Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова).

До конкурсу долучилися й машівці! Вітаємо Наталію Пономаренко, викладача коледжу, із зайнятим ІІІ місцем у Всеукраїнському конкурсі навчальних посібників з інфомедійним компонентом для здобувачів фахової передвищої освіти! Викладачка гідно представила свої розробки, серед чких обрали кращу.

З результатами конкурсу можна ознайомитися за покликанням: https://spylka.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/nakaz2-11_2023-pos%D1%96bniki.pdf.

Бажаємо натхнення та успіхів Наталії Петрівні!