Усеукраїнський конкурс есе учнівської та студентської молоді «Мій Шевченко»: участь машівців

У 2023 році з-за підтримки Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти», Таврійського державного агротехнологічного університету мені Дмитра Моторного громадською організацією «Інноваційні обрії України», Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ було організовано та проведено ювілейний V Всеукраїнський конкурс есе учнівської та студентської молоді «Мій Шевченко».

Метою конкурсу є популяризацію творчої спадщини Тараса Шевченка, актуалізація пам’яті про Кобзаря та його ролі в закладанні духовних основ української нації.

Цього року до участі в Конкурсі долучилось 3309 учасників.

Учасники були розподілені на чотири категорії: 5-8 класи, 9-11 класи;  коледжі (заклади освіти професійної/професійно-технічної, фахової передвищої освіти); заклади вищої освіти.

Серед здобувачів освіти змагалося 466 учасників.

Серед кращих робіт – студентки спеціальності «Журналістика» Діана Фролова (у номінації «Сучасне осмислення постаті Шевченка») та Маргарита Гойко (у номінації «Проза»).

Пишаємось нашою обдарованою молоддю, вдячні викладачеві, який підготував майбутніх акул пера!

Щиро вдячні членам оргкомітету в організації та проведенні Конкурсу, а також членам журі, які здійснювали перевірку конкурсних робіт.

Крокуємо разом до Перемоги!