Перші кроки в науку журналістів МФК СумДУ

21-22 лютого в Національному університеті «Чернігівська політехніка» відбулася ІІІ Всеукраїнська науково-практична конференція педагогічних, науково-педагогічних працівників та студентів «СТАН, ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ МОВНО-ЛІТЕРАТУРНОЇ ОСВІТИ В УМОВАХ РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОДУКТИВНОЇ ОСВІТНЬОЇ СТРАТЕГІЇ».

Філологи з різних європейських країн ділилися досвідом та обговорювали такі питання, як дистанційне навчання в практиці викладання філологічних дисциплін, мова як основа формування національної ідентичності, роль філолога в інноваційному освітньому середовищі, вплив аудіовізуального контенту на комунікацію під час дистанційної освіти тощо.

За результатами конференції було видано збірник тез. До них увійшли напрацювання студентки спеціальності «Журналістика» Наталія Токаренко та викладача цієї спеціальності Наталії Пономаренко.

Нових наукових ідей та їхньої реалізації.