Шевченкіана по-машівськи

Сила й велич Шевченка – не лише в його поезії. Він повернув нам, українцям, історичну пам’ять, розбудив національну свідомість і примусив згадати про гідність, надихнув на боротьбу.

У МФК СумДУ було проведено низку заходів з нагоди 209-річчя від Дня народження неперевершеного поета-пророка, світоча, речника українського народу Тараса Шевченка.

9 березня відбувся телеміст Полтавщина-Чернігівщина-Харківщина-Сумщина-Черкащина-Львівщина «Шевченкове слово єднає», де студент-програміст Дмитро Сидоренко презентував проєкт «Шевченко й Сумщина».

Протягом цього тижня студенти 111-і групи разом з викладачем Світланою Щербак пройшли фотоквест «Шевченко в кадрі».

А керівник групи Тетяна Косова зі здобувачами освіти 102-о групи подискутували про те, чи насправді завжди сучасний Kobzar.

Слово Великого Кобзаря згуртувало студентів різних спеціальностей, адже воно є невичерпним джерелом енергії й освітніх здобутків.

Заповіт Тараса «Борітеся – поборете! Вам Бог помагає» надихає нас захищати кожен клаптик української землі від російської агресії.